صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

گسترش سامسونگ GALAXY AI به مدل های قدیمی تر

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

سامسونگ اعلام کرد که گسترش ویژگی‌های گلکسی AI به مدل‌های قدیمی‌تر گوشی‌های هوشمند مورد توجه است. با این تفاوت که اولویت بر اساس سن و قابلیت‌های دستگاه کاهش یافته است. این اولین نمونه از این نوع در جدیدترین مدل‌های سامسونگ است. و می‌خواهد با آن دسته از کاربرانی که مدتی است آیفون‌های خود را ارتقا نداده‌اند، فکر کنید.

ویژگی درجه بندی شده در ارتقاء هوش مصنوعی

به‌روزرسانی آتی که در One UI 6.1 ادغام شده است. پیشرفت‌های مختلف هوش مصنوعی Galaxy را در چندین دستگاه سامسونگ به ارمغان بیاورد. سری 2022، شامل سری گلکسی اس 22، زد فولد 4، زد فلیپ 4 و تب اس 8، نسخه ای از هوش مصنوعی گلکسی را دریافت خواهند کرد. که در حال حاضر در گلکسی اس 23 FE عملیاتی شده است. با این حال، این نسخه فاقد برخی از قابلیت‌های پیشرفته‌تر مانند Instant Slow-Mo است که منعکس‌کننده رویکردی متناسب با قدرت پردازش دستگاه و قابلیت‌های سخت‌افزاری است.

افزودن ویژگی هوش مصنوعی به مدل‌های 2021 مانند Galaxy S21، Z Fold 3 و Z Flip 3 محدودتر خواهد بود. این دستگاه‌های قدیمی‌تر فقط به ویژگی‌های انتخابی مانند Circle to Search و مواردی که به عنوان “Magic Rewrite” نامیده می‌شود، دسترسی خواهند داشت. به نظر می‌رسد این ویژگی اخیر ترجمه نادرستی از آنچه در زمینه‌های دیگر به‌عنوان «ویرایش تولیدی» شناخته می‌شود باشد، یک عملکرد مبتنی بر ابر طراحی‌شده برای کار در محدودیت‌های سخت‌افزار کمتر قدرتمند که مدل‌های قدیمی‌تر را مشخص می‌کند.

جدول زمانی برای استقرار و تأثیر مصرف کننده

طبق جزئیات به اشتراک گذاشته شده در انجمن کره. انتظار می رود که عرضه این ویژگی های هوش مصنوعی در اوایل ماه مه آغاز شود. در حالی که این برنامه اولیه عرضه به بازار کره مربوط می شود، این احتمال وجود دارد که انتشار جهانی کمی پس از آن دنبال شود، اما ممکن است در مدت زمان طولانی تری ادامه یابد تا بازارهای منطقه ای مختلف را در خود جای دهد.

با وجود محدودیت‌هایی که در قابلیت‌های هوش مصنوعی به مدل‌های قدیمی‌تر تعمیم داده شده است. این به‌روزرسانی هنوز یک ارتقاء قابل توجه است. فن‌آوری‌هایی مانند Circle to Search و Generative Edit نشان‌دهنده پیشرفت‌های قابل توجهی هستند. که در زمان عرضه این دستگاه‌ها به عنوان پیشرو در نظر گرفته می‌شدند. گنجاندن این ویژگی‌ها در مدل‌های قدیمی نشان‌دهنده تعهد سامسونگ به ارائه ارزش مداوم به مشتریان فعلی است. و به آنها امکان می‌دهد فناوری جدید را بدون نیاز فوری به سرمایه‌گذاری در دستگاه‌های جدید تجربه کنند.

این استراتژی ارائه ویژگی‌های هوش مصنوعی به صورت انتخابی در بین نسل‌های مختلف دستگاه، رویکرد سامسونگ به استقرار فناوری پایدار را برجسته می‌کند. هدف آن نه تنها افزایش رضایت مشتری از طریق افزایش عملکرد دستگاه های قدیمی است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط