صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

مدرکی مبنی بر تقلب بنیانگذاران ETH منتشر می شود

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

در میان رسوایی جاری اتریوم، استیون نرایوف مشاور و وکیل سابق اتریوم اخیراً فاش کرده است که چگونه قصد دارد مدارکی مبنی بر فعالیت‌های کلاهبرداری بنیان‌گذاران اتریوم در روزهای اولیه وجود دارایی ارزهای دیجیتال به اشتراک بگذارد.

اقدامات متقابل بنیانگذاران اتریوم برای شکایت

پس از پست X (توئیتر سابق) توسط یکی از کاربران هایدی از کریتوتیپس، این علاقه‌مند به ارزهای دیجیتال تلاش می‌کرد تا بر عدم صحت ادعاهای Nerayoff تأکید کند. به گفته وی، اتهامات وی به دلیل افشای عدم اثبات اتهامات وی بیهوده بوده است.

با این حال، Nerayoff در پاسخ به این ویدئو، اظهار داشت که او هرگز ادعا نکرده است که اتهاماتش در افشای اطلاعات قرار می‌گیرد که بر عدم تحقیق مناسب علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال تاکید می‌کند. وی در ادامه افزود که قرار است در دادخواست خود، اقدامات متقلبانه موسسان را فاش کند.

نرایوف همیشه به این موضوع اشاره کرده بود که ضبط او در واقع به اتهامات او مرتبط نیست، بلکه بیشتر با ویتالیک بوترین مرتبط است. «ضبط مستقیماً به کلاهبرداری مربوط نمی شود، اما بسیاری از اتفاقات رخ داده را روشن می کند و مشارکت من را نشان می دهد. نرایوف اظهار داشت: تقلب در دعوی قضایی وجود دارد.

علاوه بر این، کارشناس رمزارز همچنین به اتهامات Nerayoff نسبت به آژانس های فدرال اشاره کرد. به گفته او، مشاور سابق با اتهامات خود کمی پارانوئید بود.

در طول یک فضای X، Nerayoff برخی از سازمان های فدرال عالی را متهم به جعل شواهد علیه او کرد تا او را بیرون کنند. اینها عبارتند از SEC، FBI، و DOJ.

دارایی کریپتو از ابتدا غیرمتمرکز نبوده است

به نظر می رسد که ادعاهای Nerayoff در مورد غیرمتمرکز نبودن ETH از روزهای اولیه معتبر است.

این پست همچنین شاهد بود که علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به ادعاهای Nerayoff در مورد غیرمتمرکز نبودن ETH از ابتدا اشاره کردند. به گفته او، انتظار نمی رود که ارزهای دیجیتال از ابتدا غیرمتمرکز باشند و فقط اعضای اصلی تیم از همان ابتدا از یک دارایی رمزنگاری اطلاع دارند.

اگر کارشناس درست می گوید، این اساساً به این معنی است که سخنرانی ویل هینمن در سال 2017 درباره غیرمتمرکز بودن دارایی از ابتدا دقیق نبود.

در روزهای اولیه این دارایی، هینمن ماهیت غیرمتمرکز ETH را تایید کرد، زمانی که توسط SEC به عنوان یک امنیت در نظر گرفته شد. به گفته وی، ETH آنقدر غیرمتمرکز بود که نمی‌توان آن را یک امنیت در نظر گرفت.

تاکنون، هر دو بنیانگذار هنوز به اتهامات نرایوف پاسخ نداده اند. نرایوف معتقد است که سکوت آنها به دلیل شواهدی است که علیه آنها دارد.

ویتالیک و لوبین اگر اهرمی داشته باشند شرور هستند. لوبین در جولای 2018 در مورد شبکه ای به من گفت: «این یک قطعه متمرکز از sh*t است» درست بعد از سخنرانی هینمن! آنها ساکت می مانند زیرا من رسیدهای بیشتری را می ریزم.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط