صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

صف های اعتبارسنجی اتریوم به پایین ترین حد خود می رسد

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

طبق داده‌های Validator Queues، صف‌های ورود و خروج اعتبارسنجی‌های بلاک چین اتریوم به پایین‌ترین حد خود رسیده است و اوایل امروز برای مدت کوتاهی به صفر رسیده است.

این نشان دهنده تغییر قابل توجهی در چشم انداز است. در می 2023، بیش از 90000 اعتبارسنجی بیش از 40 روز منتظر ماندند تا به شبکه بپیوندند. همانطور که وجود دارد، فقط چند تایید کننده در صف ورود و خروج هستند – و روند شروع آنها تقریباً فوری است.

به‌علاوه، صف‌های خروج اعتبارسنجی‌هایی که قصد برداشتن ETH شرط‌بندی شده خود را دارند و اعتبار سنجی متوقف می‌شود، حداقل است و کمتر از پنج است. این نشان می‌دهد که اعتبارسنجی‌های موجود عمدتاً از حفظ سهام خود در میان پویایی در حال تغییر محیط سهامداری راضی هستند. زمان لازم برای تکمیل فرآیند خروج نیز به حدود 15 دقیقه کاهش یافته .

صف های ورود و خروج اعتبار سنجی اتریوم به پایین ترین سطح می رسد |

تنظیمات فعلی برای فعال‌سازی و محدودیت‌های خروج برای اعتبارسنجی‌ها – به نام محدودیت انحراف – اخیراً از 12 به 13 در هر دوره تغییر کرده است. که به معنای سقف روزانه 2925 اعتبارسنجی است که می‌توانند به شبکه بپیوندند یا از شبکه خارج شوند. به گفته تام وان تحلیلگر از 21 Shares، این به شبکه اجازه می دهد تا روزانه 93600 سپرده جدید ETH را بدون نیاز به اینکه اعتبار سنجی های جدید بیش از یک روز منتظر بمانند، در خود جای دهد.

با این وجود، شرایط لازم برای اعتبار سنجی اتریوم یکسان است. افرادی که به دنبال مشارکت در روند اجماع شبکه هستند، باید حداقل 32 ETH (50000 دلار) داشته باشند. در ازای آن، اعتبارسنجی‌ها می‌توانند انتظار داشته باشند که بازدهی کسب کنند – البته در مقایسه با اوایل سال کاهش یافته است.

کاهش طول صف ورود و خروج همزمان با کاهش قابل‌توجه در بازده شرط‌بندی (که به آن نرخ مرجع پاداش شرط‌بندی نیز گفته می‌شود) اعتبارسنجی‌های اتریوم، که در حال حاضر تقریباً 3.3 درصد است، از نزدیک به 8 درصد در ماه می، کاهش یافته است.

منبع: ValidatorQueue

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط
۱۳ آبان ۱۴۰۲
۱۳ آبان ۱۴۰۲