صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

اسناد نشان می دهند که بنیانگذاران اتریوم ممکن است SEC را گمراه کرده باشند

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

اسنادی که اخیراً منتشر شده است نشان می دهد که جوزف لوبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، ممکن است اظهارات گمراه کننده ای به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مورد سطح تمرکز سرمایه گذاران داشته باشد.

به گفته محقق زنجیره‌ای آقای هوبر، لوبین فرمی را امضا کرد که در آن تأیید می‌کرد که به سؤالات ویلیام هینمن، مسئول سابق SEC درباره قدرت توزیع و استخراج در اطراف توکن‌های اتر، صادقانه پاسخ داده است.
با این حال، هوبر ادعا می کند که لوبین احتمالاً تلاش هایی را برای پنهان کردن سهامداران اصلی اتریوم برای Hinman افشا نکرده است، همانطور که در ویدیوهای قبلی نشان داده شده است. این شک و تردید را در مورد اینکه آیا لوبین در مورد تمرکز توکن و ماینینگ صریح بود، علیرغم تأیید صحت اطلاعات، ایجاد می‌کند.

اسناد همچنین نشان می‌دهند که از هینمن مستقیماً پرسیده شد که آیا موادی را که به سطوح غلظت مربوط به اتریوم ارجاع می‌دهند، بررسی کرده است یا خیر. این امر بررسی دقیق آنچه را که هر دو مرد در مورد این موضوع می دانستند افزایش می دهد.

ادعاها و گمانه زنی ها در مورد اتریوم و SEC اخیرا افزایش یافته است.

مجموعه‌ای از پست‌های اخیر در پلتفرم رسانه اجتماعی X (توئیتر سابق) توسط استیون نرایوف، مشاور اتریوم، سوالاتی را در مورد نگرانی‌های حقوقی بالقوه مرتبط با تاریخ اولیه اتریوم ایجاد کرده است.

در این پست‌ها، Nerayoff ادعاهای مبهمی درباره شریک‌های Ethereum، Vitalik Buterin و Joseph Lubin مطرح کرد که در نقض مقررات در طول عرضه اولیه سکه (ICO) پروژه در سال 2014 شرکت داشتند.

پست‌های Nerayoff همچنین به وجود یک «تکه کاغذ» نامشخص اشاره کرد که جوزف لوبین ادعا می‌کند مجوز قانونی را برای ICO اتریوم فراهم کرده است، که با موفقیت بیش از 18 میلیون دلار جمع‌آوری کرد.

در حالی که محتوای دقیق این سند فاش نشده است، بیل مورگان، کارشناس حقوقی، حدس می‌زند که ممکن است نامه‌ای «عدم اقدام» از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار باشد که به طور بالقوه اتریوم را از برخی مقررات اوراق بهادار معاف می‌کند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط