صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

راهنمای DOP Airdrop

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

امروز، ما در حال بررسی DOP.ORG هستیم، یک پروژه تایید نشده با پشتیبانی بایننس Labs که حریم خصوصی کاربران را در بلاک چین اتریوم افزایش می‌دهد. DOP با استفاده از فناوری‌های پیشرفته مانند اثبات‌های دانش صفر، یک پلتفرم امن ارائه می‌کند که در آن کاربران می‌توانند داده‌های خود را در حین شرکت در اکوسیستم اتریوم، همه از طریق رویکرد کاربر محور، کنترل کنند. این پلتفرم از توکن‌هایی برای مدیریت و هزینه‌های تراکنش استفاده می‌کند و تجربه‌ای غیرمتمرکز و کاربر محور را تضمین می‌کند.

در حال حاضر در مرحله Testnet، کاوش DOP هیچ هزینه واقعی ندارد. تعامل با DOP در حال حاضر ممکن است منجر به کسب توکن های واقعی $DOP پس از راه اندازی رسمی آن شود، زیرا این پروژه قصد دارد به کاربران اولیه خود پاداش دهد. بر اساس روند پروژه‌های بایننس لابراتوار مانند Space.ID و Hooked Protocol که توکن‌ها را بین کاربران اولیه توزیع می‌کنند، پیش‌بینی می‌کنیم که $DOP ممکن است از این روند پیروی کند.

ما شما را راهنمایی می‌کنیم که چگونه می‌توانید بالقوه ایردراپ توکن $DOP را بدون هیچ سرمایه‌گذاری مالی پرورش دهید، و زمینه را برای جوایز احتمالی زمانی که توکن فعال می‌شود، آماده کنیم.

DOP چیست؟

DOP (پروتکل مالکیت داده) یک پلتفرم بلاک چین است که به کاربران اجازه می دهد تا کنترل کنند که چه کسی داده های آنها را می بیند، مانند جزئیات تراکنش و اطلاعات حساب، در حالی که همچنان با برنامه ها و سرویس های اتریوم در تعامل هستند. از فناوری پیشرفته استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که کاربران می توانند انتخاب کنند چه چیزی را به اشتراک بگذارند و چه چیزی را خصوصی نگه دارند. جامعه به اداره پلتفرم کمک می کند و از طریق یک سیستم گروهی تصمیم می گیرد تا همه چیز به خوبی و اخلاقی پیش برود.

هدف اصلی DOP این است که بلاک چین را برای همه ایمن تر و خصوصی تر کند و راهی را برای کاربران ارائه دهد تا بتوانند بدون دست کشیدن از حریم خصوصی خود بخشی از دنیای بلاک چین باشند.

بلاک چین DOP

به طور خلاصه،ارز DOP به کاربران اجازه می دهد تا حریم خصوصی و کنترل داده های تراکنش خود را در بلاک چین حفظ کنند و مشارکت کاربر ایمن تر و انعطاف پذیرتر را ارتقا دهند. همچنین رویکرد جامعه محور به استانداردهای حاکمیتی و اخلاقی را تقویت می کند و اعتماد و امنیت را برای همه کاربران افزایش می دهد.

ابزار DOP Token Utility و Airdrop

توکن‌های ایردراپ DOP سه هدف اصلی را در این پلتفرم انجام می‌دهند: حاکمیت، کارمزد تراکنش و دسترسی. دارندگان توکن می‌توانند در مورد تصمیم‌های مهم رأی دهند، برای استفاده از ویژگی‌های پلتفرم پول بپردازند (با این کارمزدها برای کاهش عرضه) و قابلیت‌های ویژه را باز کنند.

توکنومیک شامل مکانیسم‌های کاهش تورم، مانند سوزاندن کارمزد تراکنش‌ها و بخشی از پاداش‌های سهام، و تورم کنترل‌شده پس از 48 ماه برای تامین مالی ادامه توسعه است. هدف این تعادل افزایش ارزش توکن‌های DOP و در عین حال مشوق مشارکت و سرمایه‌گذاری در رشد شبکه است.

طبق وایت پیپر رسمی DOP، DOP به عنوان بخشی از استراتژی خود برای توزیع 55 درصد از توکن های خود در جامعه از طریق برنامه های تشویقی مختلف از جمله ایردراپ، پاداش ها و مکانیسم های دیگر، یک airdrop خواهد داشت.

همچنین، DOP توسط Binance Labs پشتیبانی می شود.

راهنمای Airdrop $DOP: گام به گام

1. به این لینک بروید و یک کیف پول در DOP ایجاد کنید: اینجا را کلیک کنید

2. شرایط و ضوابط را بپذیرید.

3. برای ایجاد کیف پول روی I’m new here کلیک کنید.

4. یک رمز عبور تعیین کنید.

5. عبارت مخفی بازیابی را کپی و ذخیره کنید.

عبارت بازیابی DOP 6. در مرحله بعد، کلمات را به ترتیب مناسب وارد کنید تا عبارت بازیابی تأیید شود.

7. در مرحله بعد آدرسی را دریافت خواهید کرد که باید آن را کپی کرده و ایمن نگه دارید. روی Done کلیک کنید.

8. پس از اتمام، رمز عبور را دوباره وارد کنید. این قفل کیف پول شما را باز می کند.

9. اکنون قرار است از شبکه آزمایشی DOP استفاده کنیم.

10. در مرحله بعد از شما خواسته می شود که کیف پول $DOP خود را به کیف پول Metamask خود متصل کنید.

پس از اتصال، 7 مرحله وجود دارد که باید تکمیل کنید.

11. با توییتر ارتباط برقرار کنید و آنها را در برنامه X دنبال کنید.

12. توکن های Sepolia ETH testnet خود را مطالبه کنید.

13. توکن DOP رایگان و سایر دارایی های شبکه آزمایشی مانند USDT، USDC و غیره را مطالبه کنید.

14. در این مرحله می توانید دارایی ها را در شبکه DOP رمزگذاری کنید. در مرحله بعد می توانید دارایی های رمزگذاری شده را ارسال کنید.

15. اکنون می توانید دارایی هایی را که قبلاً رمزگذاری کرده اید رمزگشایی کنید. پس از رمزگشایی، توکن ها را می توان در زنجیره بلوکی مشاهده کرد.

16. در مرحله آخر لینک ارجاع خود را کپی کنید و 3 دوست را دعوت کنید. لینک ارجاع من در زیر آورده شده است

توجه : صلب مسئولیت >> ریالی نت تنها یک سایت خبریست و هیچ گونه تاییدی بر سرمایه گذاری و خرید اینگونه ارز ها و ایردراپ ها ندارد

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط