صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

با وجود رکود بازار، ارز IMX افزایش یافت

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

اصلاح قیمت بیت کوین ادامه دارد و بسته شدن قیمت های زیر 42000 دلار نگرانی ها را در مورد پایین تر شدن قیمت ها برانگیخته است. به طور کلی، در آلتکوین ها منفی وجود دارد و اگر کاهش قیمت بیت کوین تشدید شود، احتمال ضررهای عمیق تری وجود دارد. سناریوی ترسناک برای ارزش انباشته ارزهای دیجیتال، آزمایش حمایت 1.25 تریلیون دلاری است. با وجود همه اینها، IMX Coin به سمت بالا پیش می رود.

چرا ارز IMX در حال افزایش است؟

با وجود نوسانات بیت کوین، IMX Coin دوباره از آستانه 2 دلار عبور کرده است. کریپتوکارنسی که از اکتبر به سرعت در حال بهبود است، در ۵۶ روز ۳۰۰ درصد افزایش یافته است. قیمتی که از 2.07 دلار فراتر رفت، برای اولین بار در 600 روز به این سطح رسید.

علاوه بر این، منطقه مقاومت که آخرین بار در ماه مارس رد شد، در طول صعود با موفقیت شکسته شد. قرائت روزانه نمودار نشان می دهد که قیمت IMX با حفظ خط روند حمایت از پایین ترین سطح افزایش یافته است. علاوه بر این، RSI از ادامه این رالی حمایت می کند و قیمت در آستانه 2 دلاری است که این مقاله در حال نگارش است.

به نظر می رسد دلیل این افزایش بیشتر به شکست فنی مربوط می شود. در واقع، ما شاهد بودیم که قیمت سکه AVAX پس از همان شکست طولانی مدت، اوج جدیدی در برابر بازار داشت. امروز، با وجود کاهش بیت کوین، چند آلتکوین به جذب تقاضا ادامه دادند.

سفته بازان در صرافی ها می توانند در بحبوحه نوسانات قیمت بیت کوین باعث افزایش سوداگرانه شوند و حتی در شرایط ناخوشایند بازار به سود برسند. در حال حاضر، چنین افزایش هایی در چند آلتکوین مانند IMX، AVAX وجود دارد.

تفسیر ارز IMX

کریپتوتونی، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، گفت IMX یکی از قوی‌ترین آلت‌کوین‌ها در طول کاهش امروز بود. او همچنین معتقد است که این تجمع ادامه خواهد داشت. اگر افزایش قیمت سکه IMX ادامه یابد، می‌توانیم آن را به بالاتر از 2.25 دلار ببینیم.

اگر افزایش تقریباً 15 درصدی نسبت به قیمت فعلی برای متوقف کردن گاوها کافی نباشد، می توان هدف 3.35 دلاری را برای کسب سود انتظار داشت. با افزایش تعداد کمی آلتکوین در حالی که بیت کوین در حال سقوط است، این افزایش ها می توانند با تقاضای غیرعادی به شدت رشد کنند.

اما با وجود پیش‌بینی قیمت IMX، شکست از خط روند حمایت سهموی نشان می‌دهد که رالی اکنون به پایان رسیده است. در این مورد، می‌توانیم شاهد عقب نشینی به حمایت 1.35 دلار باشیم.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط