صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

تجزیه و تحلیل روزانه BTC، ETH، ICP، WLD، WOO

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

بازارها امروز بر روی فعالیت نزولی حرکت می کنند، به طوری که ارزش بازار جهانی 1.4 درصد کمتر از سطح 24 ساعته قبلی خود است، زیرا ارزش کل در زمان انتشار به 1.58 تریلیون دلار می رسد. شاخص ترس و طمع 73 است. زیرا طمع دوباره محو می شود. حجم معاملات جهانی 12 درصد در 24 ساعت کاهش یافت و در زمان انتشار به 46.3 میلیارد دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) در حال حرکت است، زیرا قیمت بیت کوین پس از ثبت کاهش روزانه 1.3 درصدی و افت هفتگی 4.6 درصدی، در زمان انتشار به 41.8 هزار دلار رسید. در نتیجه قیمت بیت کوین، حجم معاملات توکن در مدت مشابه 17 درصد کاهش یافت و در حال حاضر به 14.4 میلیارد دلار رسیده است.
باندهای بولینگر از هم دور هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت بیت کوین نشان می دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر خط متوسط قرار دارد و فعالیت نزولی قیمت بیت کوین را نشان می دهد.


نمودار 1 روزه بیت کوین | منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

اتریوم (ETH) نیز بر روی فعالیت‌های خرس حرکت می‌کند. زیرا قیمت اتریوم پس از ثبت کاهش روزانه 1.6 درصدی و افت هفتگی 5.8 درصدی، در زمان انتشار به 2207 دلار رسید. در نتیجه قیمت اتریوم، حجم تجارت توکن در مدت مشابه 19.5 درصد کاهش یافت و در حال حاضر به 6.6 میلیارد دلار رسیده است.
باندهای بولینگر بسیار دور هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت اتریوم نشان می‌دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) پایین تر از خط متوسط است که نشان دهنده فعالیت نزولی در قیمت اتریوم است.


نمودار 1 روزه ETH | منبع: TradingView

تحلیل قیمت ICP

علیرغم احساس نزولی امروز، رایانه اینترنتی (ICP) بر فعالیت های گاو نر سوار است. زیرا قیمت رایانه های اینترنتی پس از ثبت افزایش روزانه 18 درصدی و افزایش هفتگی 103 درصدی، در زمان انتشار به 10.8 دلار رسید. در نتیجه قیمت ICP، حجم معاملات توکن در مدت مشابه 73 درصد افزایش یافت و در حال حاضر به 736 میلیون دلار رسیده است.

باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت کامپیتر اینترنتی نشان می‌دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاتر از خط متوسط در منطقه ای است که بیش از حد خرید شده است، که نشان دهنده برتری گاو نر بر قیمت رایانه اینترنتی است.


نمودار 1 روزه ICP | منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Worldcoin

Worldcoin (WLD) نیز بر روی فعالیت های گاو نر سوار است.. زیرا قیمت Worldcoin پس از ثبت افزایش روزانه 1.6 درصدی و افت هفتگی 31 درصدی، در 4.17 دلار بود. در نتیجه قیمت Worldcoin، حجم تجارت توکن در مدت مشابه 193 درصد افزایش یافت و در حال حاضر به 902 میلیون دلار رسیده است.

باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت Worldcoin نشان می دهند.


نمودار 1 روزه WLD | منبع: TradingView

تحلیل قیمت شبکه Woo

با این حال، Woo Network (WOO) بر روی فعالیت خرس سوار است. زیرا قیمت شبکه Woo در زمان انتشار پس از ثبت کاهش روزانه 10.9٪ و افزایش هفتگی 52٪ در 0.37 دلار بود. در نتیجه قیمت اتریوم، حجم معاملات این توکن در مدت مشابه 67 درصد کاهش یافت و در حال حاضر به 49 میلیون دلار رسیده است.

باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت WOO نشان می دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاتر از خط متوسط نزدیک به منطقه بیش از حد خرید است که فعالیت گاوی را در قیمت شبکه Woo با وجود کاهش امروز نشان می دهد.


نمودار 1 روزه WOO | منبع: TradingView

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط