صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

تجزیه و تحلیل روزانه BTC، ETH، ADA، BNB، AVAX

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین

بیت کوین (BTC) بر روی فعالیت های نزولی است، زیرا قیمت بیت کوین پس از ثبت کاهش روزانه 1.5 درصدی و افت هفتگی 5.9 درصدی، در زمان انتشار به 41.2 هزار دلار رسید. در نتیجه قیمت بیت کوین، حجم معاملات توکن در مدت مشابه 24 درصد کاهش یافت و در حال حاضر به 24.3 میلیارد دلار رسیده است.
باندهای بولینگر از هم دور هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت بیت کوین نشان می دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر خط متوسط قرار دارد که نشان دهنده برتری نزولی بر قیمت بیت کوین امروز است.


نمودار 1 روزه بیت کوین | منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

اتریوم (ETH) نیز بر روی فعالیت خرس خفیف حرکت می کند، زیرا قیمت اتریوم پس از ثبت کاهش روزانه 2.1 درصدی و افت هفتگی 4 درصدی، در 2181 دلار بود. در نتیجه قیمت اتریوم، حجم معاملات توکن در مدت مشابه ۱۲ درصد کاهش یافت و در حال حاضر ۱۲.۲ میلیارد دلار است.
باندهای بولینگر بسیار دور هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت اتریوم نشان می‌دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر خط متوسط است و نشان دهنده برتری خرس بر قیمت اتریوم است.


نمودار 1 روزه ETH | منبع: TradingView

تحلیل قیمت کاردانو

Cardano (ADA) بر روی فعالیت گاو نر سوار است، زیرا قیمت Cardano پس از ثبت افزایش روزانه 5.5٪ و افزایش هفتگی 46٪، در 0.5872 دلار در زمان انتشار بود. در نتیجه قیمت کاردانو، حجم معاملات توکن در مدت مشابه 2.7 درصد کاهش یافت و در حال حاضر به 1.1 میلیارد دلار رسیده است.

باندهای بولینگر بسیار دور هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت کاردانو نشان می‌دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاتر از خط متوسط در منطقه ای است که بیش از حد خرید شده است، که نشان دهنده برتری گاو نر بر قیمت کاردانو است.

نمودار 1 روزه ADA | منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت BNB

BNB (BNB) بر روی فعالیت گاوهای خفیف حرکت می کند، زیرا قیمت BNB پس از ثبت افزایش روزانه 0.1٪ و افزایش هفتگی 7٪ در 249.4 دلار در زمان چاپ بود. در نتیجه قیمت BNB، حجم تجارت توکن در مدت مشابه 10 درصد کاهش یافت و در حال حاضر 1.3 میلیارد دلار است.

باندهای بولینگر بسیار دور هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت BNB نشان می‌دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاتر از خط متوسط است که نشان دهنده برتری گاو نر بر قیمت BNB است.


نمودار 1 روزه BNB | منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Avalanche

با این حال، Avalanche (AVAX) بر روی فعالیت خرس سوار است، زیرا قیمت بهمن پس از ثبت کاهش روزانه 12.6 در زمان انتشار، به 35.97 دلار رسید، زیرا پس از اینکه پمپ اخیر خود شاهد افزایش 37 درصدی در هفت روز گذشته بود، با اصلاحاتی روبرو شد. در نتیجه قیمت Avalanche، حجم معاملات توکن در مدت مشابه 34 درصد کاهش یافت و در حال حاضر 2 میلیارد دلار است.

باندهای بولینگر بسیار دور هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت Avalanche نشان می دهند.

نمودار 1 روزه AVAX | منبع: TradingView

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط