صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

صعود کریپتو: JPMorgan می گوید رالی ممکن است به اوج خود برسد

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

تحلیلگران جی‌پی مورگان نگاهی بدبینانه به رالی اخیر ارزهای دیجیتال انداخته‌اند و نشان می‌دهند.

آخرین گزارش آن‌ها موضعی محتاطانه را نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که رونق بازار ممکن است از اصول بنیادین پیشی بگیرد.

از آنجایی که شور و شوق بازار، ناشی از تحولات محوری مانند چراغ سبز بالقوه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مورد صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF)، این کارشناسان مالی به احتیاط توصیه می کنند و از بررسی دقیق تر عناصر حمایت می کنند. در بازی

نگاهی دقیق تر به تایید ETF و نبردهای نظارتی

در حوزه کریپتو، تحلیلگران جی‌پی مورگان فاش کردند که دو رویداد مهم توجه سرمایه‌گذاران را جلب کرده و قیمت‌ها را افزایش داده .
این رویدادها شامل پیش‌بینی یک ETF بیت‌کوین مورد تأیید ایالات متحده است که امیدها را برای ورود سرمایه جدید برانگیخته .

با این حال، تیم جی پی مورگان، به رهبری تحلیلگر نیکولاوس پانیگیرتزوگلو. دیدگاهی مخالف ارائه می‌کند و این محرک‌ها و تأثیر احتمالی آن‌ها بر بازار را تخریب می‌کند. آنها استدلال می کنند که تایید ETF سرمایه جدیدی را به همراه خواهد داشت که ممکن است گمراه کننده باشد.

تحلیلگران پیشنهاد می کنند که به جای جذب سرمایه گذاری جدید. این تاییدیه می تواند وجوه موجود را از محصولات سرمایه گذاری فعلی بیت کوین به ETF های جدید هدایت کند. تیم جی پی مورگان خاطرنشان کرد:

نصف شدن بیت کوین: یک رویداد رمزنگاری پیش قیمت؟

آنها محاسبه می کنند که بر اساس داده های فعلی، هزینه تولید بیت کوین پس از نصف شدن باید دو برابر شود، به ویژه از 21000 دلار فعلی به 43000 دلار.

تجزیه و تحلیل آنها با یک چشم انداز هوشیارانه به پایان می رسد و پیش بینی سناریوی بالقوه «شایعه را بخر، واقعیت را بفروش» پس از تأیید ETF. چنین پویایی می‌تواند شاهد افزایش قیمت‌ها بر اساس پیش‌بینی‌ها و کاهش شدید قیمت‌ها پس از تحقق رویداد باشد، الگویی که برای ناظران باتجربه بازار آشناست.

پیتر شیف، مفسر مالی، با تکرار احساسات مشابه، در مورد دوام افزایش قیمت بیت کوین که ناشی از گمانه زنی های ETF است، تردید ایجاد کرده .

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط