صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Graph یک پروتکل نمایه‌سازی برای جست‌وجوی داده‌ها برای شبکه‌هایی مانند اتریوم و IPFS است که برنامه‌های کاربردی زیادی را هم در DeFi و هم در اکوسیستم گسترده‌تر Web3 نیرو می‌دهد. هرکسی می‌تواند APIهای باز به نام زیرگراف بسازد و منتشر کند، که برنامه‌ها می‌توانند با استفاده از GraphQL برای بازیابی داده‌های بلاک چین پرس و جو کنند. یک سرویس میزبانی شده در حال تولید وجود دارد که شروع ساخت بر روی The Graph را برای توسعه دهندگان آسان می کند و شبکه غیرمتمرکز اواخر امسال راه اندازی می شود. Graph در حال حاضر از نمایه سازی داده ها از اتریوم، IPFS و POA پشتیبانی می کند و به زودی شبکه های بیشتری ارائه می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه، شیرجه عمیق ما از The Graph را بررسی کنید. تا به امروز، بیش از 3000 زیرگراف توسط هزاران توسعه‌دهنده، برای برنامه‌های کاربردی مانند Uniswap، Synthetix، Aragon، AAVE، Gnosis، Balancer، Livepeer، DAOstack، Decentraland و بسیاری دیگر به کار گرفته شده است. استفاده از Graph با بیش از 50٪ MoM رشد کرده است و در ماه سپتامبر 2020 به بیش از 7 میلیارد جستجو رسیده است. The Graph دارای یک جامعه جهانی است، از جمله بیش از 200 گره Indexer در شبکه آزمایشی و بیش از 2000 متصدی در برنامه Curator از اکتبر 2020. برای تأمین مالی توسعه شبکه، The Graph از اعضای جامعه، VCهای استراتژیک و افراد تأثیرگذار در بلاک چین سرمایه جمع آوری کرد. جامعه ای از جمله Coinbase Ventures، DCG، Framework، ParaFi Capital، CoinFund، DTC، Multicoin، Reciprocal Ventures، SPC، Tally Capital و دیگران. بنیاد گراف همچنین فروش عمومی GRT را با مشارکت 99 کشور (غیر از ایالات متحده) با موفقیت به پایان رساند. تا به امروز از نوامبر 2020، The Graph حدود 25 میلیون دلار جمع آوری کرده است.
تیم Graph شامل متخصصانی از بنیاد اتریوم، OpenZeppelin، Decentraland، Orchid، MuleSoft است که منجر به IPO و خرید توسط Salesforce، Puppet، Redhat و Barclays شده است. تیم موسس اولیه شامل یانیو تال (سرپرست پروژه)، براندون رامیرز (سرپرست تحقیق) و جانیس پولمن (رهبر فناوری) است. بنیانگذاران سوابق مهندسی دارند و 5-8 سال با هم کار کرده اند. تال و رامیرز مهندسی برق را در USC تحصیل کردند و با هم در MuleSoft، یک شرکت ابزار توسعه API که تحت یک IPO قرار گرفت و به SalesForce فروخته شد، کار کردند. آنها قبلاً با هم یک استارتاپ ابزارهای توسعه دهنده را تأسیس کردند و بخش قابل توجهی از حرفه خود را صرف بهینه سازی پشته API کرده اند. در آخرین راه اندازی خود، بنیانگذاران یک چارچوب سفارشی بر روی یک پایگاه داده تغییرناپذیر به نام Datomic ساختند. Graph از این دیدگاه برای ایجاد APIهای تغییرناپذیر و دسترسی به داده ها با استفاده از زبان پرس و جو GraphQL متولد شد.
گراف در تلاش است تا زیرساخت های عمومی غیرمتمرکز قابل اعتماد را به بازار اصلی بیاورد. برای اطمینان از امنیت اقتصادی شبکه نمودار و یکپارچگی داده های مورد پرسش، شرکت کنندگان از Graph Token (GRT) استفاده می کنند. GRT یک توکن کاری است که توسط Indexers، Curators و Delegators قفل می شود تا خدمات نمایه سازی و سرپرستی را به شبکه ارائه دهد. GRT یک توکن ERC-20 در بلاک چین اتریوم خواهد بود که برای تخصیص منابع در شبکه استفاده می شود. Indexers، Curators و Delegators فعال می توانند از شبکه درآمدی متناسب با میزان کاری که انجام می دهند و سهم GRT خود کسب کنند. نمایه‌سازها پاداش‌های نمایه‌سازی (نسخه جدید) و هزینه‌های پرس و جو دریافت می‌کنند، در حالی که متصدیان بخشی از هزینه‌های پرس و جو را برای زیرگراف‌هایی که روی آنها علامت می‌دهند، دریافت می‌کنند. نماینده دهندگان بخشی از درآمد را به دست می آورند که توسط Indexer به آن تفویض می شود.
مجموع عرضه GRT در راه اندازی شبکه اصلی 10 میلیارد توکن، با عرضه اولیه در گردش ~1,245,666,867 GRT خواهد بود. انتشار توکن های جدید در قالب پاداش های نمایه سازی با 3 درصد سالانه آغاز می شود و منوط به نظارت فنی آتی توسط شورای نمودار است. شما می توانید در مورد اقتصاد توکن GRT اینجا و اطلاعات توزیع را اینجا بخوانید.
Graph یک لایه داده باز در بالای بلاک چین ایجاد کرده است: نمایه سازها می توانند گره های آرشیو اتریوم خود را برای اجرای Graph Node اجرا کنند، یا می توانند از عملگرهای گره مانند Infura یا Alchemy استفاده کنند. هر شرکت تحلیلی می‌تواند برنامه‌ای بسازد تا داده‌های زیرگراف را که توسط The Graph ایندکس شده است را جستجو کند. زیرگراف ها API های باز هستند تا بتوانند داده ها را از زنجیره بلوکی به یکپارچه ترین و کارآمدترین روش بیرون بکشند.

خرید و فروش GRT

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش GRT و سایر ارزهای دیجیتال است.

قیمت GRT

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به GRT و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

مزایای خرید و فروش GRT از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت GRT را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت GRT به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید و فروش GRT از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. GRT را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید و فروش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، GRT به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید و فروش GRT آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت GRT را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت GRT به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و GRT مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خرید و فروشاری کنید.

 

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار The Graph GRT

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳