صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

SHIB یک ارز غیرمتمرکز و تحت رهبری جامعه است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان نگهداری می شود. از زمان آغاز به کار خود در اواخر سال 2020، توکن SHIB مبتنی بر اتریوم به یک پدیده جهانی تبدیل شده است و اکنون به عنوان نوعی پرداخت در صدها مکان، مستقیم یا از طریق واسطه های شخص ثالث پذیرفته شده است. سکه شیبا اینو به طور ناشناس در آگوست 2020 با نام مستعار "ریوشی" ایجاد شد. ریوشی در مورد خودش می گوید که او هیچ کس نیست و مهم نیست و تلاش برای افشای هویت او، حتی در صورت موفقیت آمیز بودن، بسیار کم خواهد بود. این میم سکه به سرعت سرعت و ارزش پیدا کرد زیرا جامعه ای از سرمایه گذاران با جذابیت زیبای سکه همراه با تیترها و توییت های شخصیت هایی مانند ایلان ماسک و ویتالیک بوترین جذب شدند.
SHIBA INU WoofPaper سه دلیل برای ایجاد SHIB دارد: «از صفر شروع کردیم، با صفر». "ذهن های درخشان پشت شیب پیش از این هرگز همکاری نکرده بودند." "ما سگ های شیبا اینو را دوست داریم." خالق ناشناس سکه شیبا اینو با نام «ریوشی» شناخته می شود. با این حال، اطلاعات بسیار کمی از بنیانگذار مرموز این ارز دیجیتال با مضمون سگ، بسیار شبیه به بنیانگذار بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو، وجود دارد. او در وبلاگ خود به نام RYOSHI RESEARCH، خود را به عنوان "فقط یک مرد بی نتیجه که روی صفحه کلید ضربه می زند" توصیف می کند. ریوشی گفت که معمولاً در پروژه‌ها نقش‌های مختلفی مانند یک مدیر عامل، یک «فرد فناوری» و یک نقشه راه وجود دارد که در نتیجه «کسی می‌تواند از آن غافل شود». وی تاکید می کند که با شیبا هیچ فردی پاسخگو و مسئول نیست و تاکید می کند که تا به امروز مالک 0 SHIB است. به همین دلیل، ریوشی می تواند "خالص و بی طرف" باشد و از شیبا "از راه های دیگر" رضایت بگیرد.
قصد ریوشی از شیبا اینو این بوده است که ببیند آیا یک سازمان غیرمتمرکز دائمی می تواند بدون رهبری مرکزی کار کند یا خیر. در اواسط سال 2021، ریوشی به قول خود عمل کرد و کنار رفت و این توکن را به طور کامل در دستان جامعه گذاشت. این آزمایش موفقیت‌آمیز بود و در اکتبر 2021، SHIB برای مدت کوتاهی Dogecoin را تغییر داد تا با ارزش بازار به ارزآورترین میم کوین تبدیل شود. کریستین براون، مدیر اجرایی رابینهود، تلاش‌های جامعه شیبا اینو را ستوده است و می‌گوید یکی از چیزهای مورد علاقه‌اش این بود که با جامعه ارتباط برقرار کرد تا خواسته‌هایش شنیده شود.
وب سایت SHIBA INU اشاره می کند که آنها 50٪ از کل عرضه توکن را در Uniswap قفل کردند و "کلیدها را دور انداختند!" 50 درصد باقیمانده "به ویتالیک بوترین سوزانده شد." در پاسخ به "هدیه" تیم شیبا اینو، ویتالیک بوترین 50 تریلیون توکن SHIB، به ارزش 1 میلیارد دلار در قیمت شیبا اینو در آن زمان، به صندوق امداد Covid Crypto هند فرستاد. سپس بوترین 40 درصد از کل عرضه را به یک کیف پول مرده سوزاند.
بر اساس 22 صفحه طولانی SHIB Woof Paper، SHIB یک توکن ERC-20 مبتنی بر اتریوم است، یک بلاک چین اثبات کار که در حال حاضر به اثبات سهام تبدیل شده است.

Shiba Inu SHIB چیست؟

SHIB یک ارز غیرمتمرکز و تحت رهبری جامعه است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان نگهداری می شود. از زمان آغاز به کار خود در اواخر سال 2020، توکن SHIB مبتنی بر اتریوم به یک پدیده جهانی تبدیل شده است و اکنون به عنوان نوعی پرداخت در صدها مکان، مستقیم یا از طریق واسطه های شخص ثالث پذیرفته شده است.

ارز شیبا اینو به صورت ناشناس در آگوست 2020 با نام مستعار “ریوشی” ایجاد شد. ریوشی در مورد خودش می گوید که او هیچ کس نیست و مهم نیست و تلاش برای افشای هویت او، حتی در صورت موفقیت آمیز بودن، بسیار کم خواهد بود.

این میم کوین به سرعت سرعت و ارزش پیدا کرد زیرا جامعه ای از سرمایه گذاران با جذابیت زیبای ارز همراه با تیترها و توییت های شخصیت هایی مانند ایلان ماسک و ویتالیک بوترین جذب شدند.

 قیمت SHIB

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به SHIB و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

خرید شیبا SHIB

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش SHIB و سایر ارزهای دیجیتال است.

مزایای خرید SHIB از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت SHIB را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت SHIB به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید SHIB از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. SHIB را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، شیبا SHIB به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید شیبا SHIB آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت شیبا SHIB را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت SHIB به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و SHIB مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خریداری کنید.

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار Shiba Inu SHIB

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳