صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Lido DAO یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) است که زیرساخت سهامداری را برای چندین شبکه بلاک چین فراهم می کند. مهم‌تر از همه، این پلتفرم راه‌حلی برای اشتراک گذاری مایع برای اتریوم ارائه می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد ETH خود را به اشتراک بگذارند و توکن‌های stETH (Lido staked ETH) را در ازای دریافت کنند، که نشان‌دهنده ETH شرط‌بندی شده و پاداش‌های شرط‌بندی کاربر است. Lido DAO با ترکیبی از حاکمیت غیرمتمرکز، کد حسابرسی شده و قراردادهای هوشمند ایمن شده است. پروتکل Lido بر روی اتریوم با کمک قراردادهای هوشمندی اجرا می‌شود که سپرده‌های کاربر را پردازش می‌کنند و پاداش‌های شرط‌بندی را در میان سایر عملکردها توزیع می‌کنند. چندین شرکت امنیتی شخص ثالث قراردادهای هوشمند Lido را به منظور شناسایی و رفع آسیب‌پذیری‌های احتمالی حسابرسی کرده‌اند. توکن اصلی این پلتفرم LDO است - که به عنوان توکن حاکمیتی برای Lido DAO نیز عمل می کند. دارندگان می توانند در پیشنهادات حکومتی شرکت کنند و در مورد تصمیمات کلیدی مانند تنظیمات هیئت مدیره، ادغام های جدید و به روز رسانی پلت فرم رای دهند. دارندگان LDO حق تعیین توسعه و عملکرد پلت فرم را دارند. لیدو در حال حاضر تنها با غروب اخیر سولانا از شرط بندی برای اتریوم و Polygon پشتیبانی می کند.
Lido توسط کنستانتین لوماشوک، واسیلی شاپوالوف و جردن فیش در سال 2020 تاسیس شد. این سازمان توسط مجموعه ای از شرکت های مالی و سرمایه گذاران فرشته راه اندازی شد. شرکت های مالی عبارتند از Semantic VC، ParaFi Capital، Libertus Capital، Bitscale Capital، StakeFish، StakingFacilities، Chorus، P2P Capital و KR1. تعداد انگشت شماری از سرمایه گذاران فرشته که به لیدو کمک کردند تا از زمین خارج شود عبارتند از: استانی کولچوف از Aave، Banteg از Yearn، Will Harborne از Deversifi، Julien Bouteloup از Stake Capital و Kain Warwick از Synthetix.
هدف Lido این است که با ادغام ETH سهام از چندین کاربر، امکان دسترسی بیشتر به سهام را برای طیف گسترده‌تری از کاربران فراهم کند، که نیاز به هرگونه تخصص فنی از طرف کاربران را نفی می‌کند. کاربران همچنین برای اجرای اعتبارسنجی خود نیازی به تعهد حداقل 32 ETH ندارند، که به افراد بیشتری امکان می دهد ETH خود را به اشتراک بگذارند. Lido Liquid Staking V2 یا Lido V2 جدیدترین نسخه اصلی پروتکل Lido DAO است. این طراحی شده است تا راه حلی کارآمدتر و همه کاره تر برای اتریوم 2.0 ارائه دهد. یکی از ویژگی‌های کلیدی Lido V2، مدل «Liquid Staking» آن است که به کاربران امکان می‌دهد ETH را در استخر Lido واریز کنند و در ازای آن توکن‌های stETH (ETH سهامدار) را دریافت کنند. این توکن‌ها را می‌توان در بازارهای ثانویه داد و ستد کرد یا در پروتکل‌های «LSDFi» مورد استفاده قرار داد و شکل مایع تری از ETH سهامدار را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که می‌تواند برای مقاصد دیگر استفاده شود. به طور کلی، شبکه Lido DAO یک سیستم قوی و امن است که کاربران را قادر می‌سازد تا در حاکمیت شرکت کنند و در عین حال به شبکه کمک می‌کند تا در ایمن ماندن، جوایزی کسب کنند.
از ژوئن 2023، کل عرضه توکن های Lido DAO در گردش 879,588,042 LDO است که حدود 88٪ از کل عرضه را تشکیل می دهد. حداکثر عرضه 1,000,000,000 LDO است. با نگاهی به توکنومیک LDO، تخصیص این توکن ها به شرح زیر است: خزانه داری DAO - 36.32٪ سرمایه گذاران - 22.18٪ تأیید کنندگان و دارندگان امضا - 6.5٪ توسعه دهندگان اولیه Lido - 20٪ بنیانگذاران و کارمندان آینده - 15٪
وجوه در یک قرارداد هوشمند تضمین شده است و اعتبار رسان ها را غیرقابل دسترسی می کند. متعاقباً، دارندگان توکن LDO در Lido DAO رای می‌دهند تا اپراتورهای نود جدید را بررسی، انتخاب و نصب کنند و اپراتورهای موجود را که توسط قوانین زنجیره‌ای بریده شده اند جریمه کنند. Lido همچنین دارای یک برنامه پاداش باگ 2,000,000 دلاری با پلتفرم Immunefi است که یک برنامه برجسته جایزه باگ DeFi است. برنامه های Lido Bug Bounty بر جلوگیری از تلفات وجوه کاربر، انکار خدمات، تصاحب حاکمیت، نقض داده ها و نشت داده ها تمرکز دارند. لیدو قبلاً برای 7 Bug Bounties 250000 دلار جایزه داده است.

خرید و فروش LDO

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش LDO و سایر ارزهای دیجیتال است.

قیمت LDO

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به LDO و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

مزایای خرید و فروش LDO از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت LDO را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت LDO به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید و فروش LDO از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. LDO را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید و فروش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، LDO به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید و فروش LDO آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت LDO را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت LDO به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و LDO مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خرید و فروشاری کنید.

 

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار Lido DAO LDO

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳