صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

مکانیزم سوزاندن توکن به این معنی است که iFinex متعهد به خرید UNUS SED LEO از بازار به صورت ماهانه است. مقداری که خریداری و سوزانده می شود حداقل برابر با 27٪ از درآمدهای ایجاد شده توسط iFinex است - و توکن ها نیز با نرخ بازار خریداری می شوند. در یک انتشار خبری در آن زمان، این شرکت گفت: "مکانیسم رایت تا زمانی که 100٪ توکن ها بازخرید نشده باشند، ادامه خواهد داشت." در حالی که برخی از ارزهای دیجیتال فقط بر روی یک بلاک چین راه اندازی می شوند، توکن های LEO بر روی دو بلاک چین منتشر می شوند. در حالی که 64 درصد از عرضه اولیه روی اتریوم بود، 36 درصد باقی مانده را می‌توان در EOS پیدا کرد.
همانطور که اشاره کردیم، عرضه توکن های LEO به گونه ای طراحی شده است که با گذشت زمان کاهش یابد. در ابتدا مجموع عرضه 1 میلیارد تعیین شده بود. LEO با استیبل کوین تتر به قیمت 1 دلار بر اساس 1:1 فروخته شد، به این معنی که در یک دوره 10 روزه در مجموع 1 میلیارد دلار جمع آوری شد. 660 میلیون توکن ERC-20 در هنگام راه اندازی و همچنین 340 میلیون توکن مبتنی بر EOS وجود داشت - و Bitfinex اجازه می دهد تا تبدیل بین دو زنجیره به راحتی انجام شود.
این توکن برای همه پلتفرم‌ها، محصولات و خدمات ارائه‌شده توسط iFinex، کاهش کارمزد گیرندگان و کاهش هزینه وام را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، توکن LEO شامل تخفیف هزینه برداشت و سپرده تا 25٪ و کاهش هزینه گیرنده مشتقات است. علاوه بر این، این تخفیف ها برای Bitfinex و EOSfinex اعمال می شود، زیرا هر دو پلت فرم تحت بنر iFinex کار می کنند. هر پلتفرم آینده ای که تحت بنر iFinex ساخته شود، تخفیف های مشابهی را برای دارندگان توکن LEO ارائه خواهد کرد. این کسر تا 25٪ ابتدا در LEO کسر می شود، با فرض اینکه معامله گر آن توکن ها را در پرتفوی خود داشته باشد. علاوه بر این، تخفیف‌های هزینه برداشت و واریز برای هر کاربری که بیش از 50 میلیون دلار توکن LEO (به طور متوسط در ماه گذشته) داشته باشد، می‌تواند تا سقف 2 میلیون دلار بدون هزینه اضافی برداشت کند. هر مبلغی بالاتر از 2 میلیون دلار به جای 3 درصد، مشمول 2 درصد کارمزد است. شایان ذکر است که یک توکن LEO برای کاهش باد در طول زمان وجود دارد. در وایت پیپر، اشاره شده است که سوزاندن نمادهای ماهانه وجود دارد که طی آن iFinex مقادیر LEO را معادل حداقل 27٪ از درآمد ناخالص تلفیقی تولید شده توسط iFinex در ماه قبل بازخرید می کند.

خرید و فروش LEO

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش و فروش LEO و سایر ارزهای دیجیتال است.

قیمت LEO

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به LEO و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

مزایای خرید و فروش LEO از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت LEO را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت LEO به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید و فروش LEO از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. LEO را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید و فروش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، LEO به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید و فروش LEO آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت LEO را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت LEO به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و LEO مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خرید و فروشاری کنید.

 

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار LEO

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳