صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

KCS توکن بومی KuCoin است که در سال 2017 به عنوان یک توکن اشتراک سود راه اندازی شد که به معامله گران اجازه می دهد تا ارزش خود را از صرافی استخراج کنند. این توکن به عنوان یک توکن ERC-20 در حال اجرا در شبکه اتریوم صادر شد و توسط اکثر کیف پول های اتریوم پشتیبانی می شد. مجموع عرضه KCS 200 میلیون تعیین شده بود، و تا زمانی که تنها 100 میلیون KCS باقی بماند، یک بازخرید و سوخت برنامه ریزی شده وجود دارد. دیر یا زود، همانطور که راه حل تجارت غیرمتمرکز KuCoin فعال می شود، KCS دارایی اصلی خدمات مالی غیرمتمرکز KuCoin و همچنین نشانه حاکمیت جامعه KuCoin در آینده خواهد بود.

KuCoin همچنین اعلام کرده است که "توانمندسازی KCS" اولویت کلیدی KuCoin خواهد بود و KCS را به‌عنوان یک محصول کشنده به جای یک توکن ساده می‌سازد، که موظف است مزایای بیشتری را که دارندگان KCS می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند، متنوع کند. در دراز مدت، KCS به عنوان کلید کل اکوسیستم KuCoin عمل می کند. با توسعه DEX و KuChain، KCS همچنین سوخت اساسی و نشانه کلی برای محصولات غیرمتمرکز KuCoin آینده خواهد بود. جزئیات بیشتر احتمالا در آینده نزدیک منتشر خواهد شد.

KCS علاوه بر اینکه به عنوان سود سهام پرداخت می شود، به عنوان یک توکن ابزار، برای پرداخت هزینه های معاملاتی در بورس KuCoin نیز استفاده می شود و به کاربران این امکان را می دهد تا از تخفیف های 80 درصدی برخوردار شوند. مورد استفاده KCS همچنین شامل مشارکت در فروش توکن در KuCoin Spotlight و همچنین LockDrop/BurningDrop در پلتفرم Pool-X می‌شود. اما این همه ماجرا نیست، زیرا توکن‌های KCS یک سری اهداف دیگر را نیز در پلتفرم انجام می‌دهند. به عنوان مثال، دارندگان KCS می‌توانند به عنوان VIP KuCoin تبدیل شوند و کاربران دیگر نیازی به داشتن حجم معاملاتی عظیم BTC برای باز کردن هزینه‌های کاهش یافته سازنده و گیرنده ندارند. KCS همچنین می تواند به عنوان یک روش پرداخت برای خرید، رزرو هتل، خرید تجهیزات بازی و غیره استفاده شود.

عرضه اولیه KCS 200 میلیون تعیین شد. KuCoin و تیم KCS در حال خرید KCS از بازار هستند و هر سه ماه یکبار آنها را می سوزانند. مقدار KCS سوزانده شود

به حجم معاملات فصلی صرافی KuCoin بستگی دارد. بنابراین عرضه در گردش KCS در حال کاهش است و در نهایت به 100 میلیون کاهش می یابد.

عرضه در گردش KuCoin Token (KCS) تا فوریه 2021 80,118,638 KCS با حداکثر عرضه 170,118,638 KCS است.

KuCoin از پروتکل رمزگذاری استاندارد استفاده می‌کند که تضمین می‌کند داده‌های کاربر و انتقال داده‌های درون سیستم از سایر کاربران پنهان می‌شوند.

این سیستم از یک سیستم معماری چند خوشه ای و چند لایه استفاده می کند که می تواند بیش از یک تراکنش را به طور همزمان در خود جای دهد و ثبات سیستم را در هر تراکنش تضمین می کند.

خرید و فروش KuCoin Token  KCS

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش KUCOIN TOKEN  KCS و سایر ارزهای دیجیتال است.

قیمت KCS

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به KuCoin Token KCS و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

مزایای خرید و فروش KuCoin Token KCS از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت KuCoin Token KCS را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت KCS به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید و فروش KuCoin Token KCS از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. KUCOIN TOKEN  KCS را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید و فروش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، KuCoin Token KCS به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید و فروش KCS آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت KUCOIN TOKEN  KCS را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت KCS به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و KuCoin Token KCS مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خرید و فروشاری کنید.

 

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار KuCoin Token KCS

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳