صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Flare یک لایه 1 مبتنی بر EVM است که با ایجاد دسترسی غیرمتمرکز به توسعه دهندگان به داده های با یکپارچگی بالا از زنجیره های دیگر و اینترنت، بلاک چین را مفیدتر می کند. این موارد استفاده جدید و مدل‌های کسب درآمد را قادر می‌سازد، در حالی که به dapp‌ها اجازه می‌دهد از طریق یک استقرار به چندین زنجیره خدمات دهند.

Flare دو پروتکل قابلیت همکاری بومی را توسعه داده است که دسترسی غیرمتمرکز زنجیره بلوکی، سری های زمانی و داده های Web2 API را تسهیل می کند. پروتکل ها توسط خود شبکه، با ارائه دهندگان داده غیرمتمرکز و مستقل که انگیزه ارائه داده های دقیق را دارند، ایمن می شوند. این به Flare کمک می کند تا خطرات را برای کاربران و توسعه دهندگان به حداقل برساند.

State Connector به طور ایمن اطلاعات رویداد را از سایر بلاک چین ها و اینترنت به دست می آورد تا در قراردادهای هوشمند در Flare استفاده شود. این داده ها را به صورت ایمن، مقیاس پذیر و به شیوه ای غیرمتمرکز به دست می آورد، با مجموعه ای از ارائه دهندگان گواهی مستقل که نیاز به اجماع در مورد اعتبار یک رویداد قبل از در دسترس قرار گرفتن اطلاعات در اختیار داپی ها در شبکه دارند.

Flare Time Series Oracle (FTSO) از ساختار شبکه برای ارائه قیمت‌ها و سری داده‌های بسیار غیرمتمرکز به Dapp‌ها در Flare بدون اتکا به ارائه‌دهندگان داده متمرکز استفاده می‌کند.

Flare با ارائه دسترسی مطمئن به قیمت ارزهای دیجیتال، اطلاعات دقیق تراکنش از زنجیره‌های دیگر و داده‌های رویداد Web2، توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا برنامه‌هایی بسازند که می‌توانند کاربرد بیشتری را برای گروه بزرگ‌تری از کاربران فراهم کنند.

FLR توکن بومی است که برای پرداخت‌ها، کارمزد تراکنش‌ها برای جلوگیری از حملات اسپم و سهام در گره‌های اعتبارسنجی استفاده می‌شود. FLR همچنین می تواند در یک نوع ERC-20، WFLR پیچیده شود. توکن های WFLR عملکردهای مختلفی را انجام می دهند. برای مثال می توان آنها را به ارائه دهندگان داده FTSO تفویض کرد یا برای مشارکت در حاکمیت استفاده کرد. این دو کاربرد متقابلاً منحصر به فرد نیستند و مانع از استفاده توکن‌ها در سایر برنامه‌های سازگار با EVM و قراردادهای هوشمند در Flare نمی‌شوند.

FLR پیچیده شده (WFLR) را می توان با سپرده گذاری توکن های FLR بومی در یک قرارداد هوشمند و برداشتن WFLR تازه ضرب شده، ضرب کرد.

Genesis of Flare mainnet در 14 ژوئیه 2022 و به دنبال آن رویداد توزیع توکن عمومی (TDE) در 9 ژانویه 2023 رخ داد.

کل عرضه موجود در پیدایش 100 میلیارد FLR بود که 12 میلیارد FLR بلافاصله پس از TDE در گردش بود.

توزیع توکن عمومی برای 36 اقساط ماهانه ادامه می یابد و در مجموع 28,524,921,372 FLR به جامعه ارائه می شود.

Flare یک شبکه تورمی است که 10٪ از عرضه در گردش در سال 1 ساخته شده است. این FLRهای تازه تولید شده در اختیار ارائه دهندگان داده های سری Flare Time Oracle و دارندگان توکنی است که به آنها (70٪) واگذار می کنند تا از ارائه غیرمتمرکز داده قیمت به آنها اطمینان حاصل کنند. شبکه، اعتبار سنجی (20٪) و ارائه دهندگان گواهی اتصال دولتی (10٪).

Flare توسط Hugo Philion، Sean Rowan و Dr Nairi Usher، به ترتیب مدیر عامل، CTO و دانشمند ارشد، تأسیس شد. آنها در حین تحصیل در یادگیری ماشینی در دانشگاه کالج لندن، با هم آشنا شدند و به سیستم های توزیع شده و کاربردهای بالقوه آنها علاقه داشتند.

خرید و فروش  FLARE  FLR

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش  FLARE  FLR و سایر ارزهای دیجیتال است.

قیمت  FLARE  FLR

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به  FLARE  FLR و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

مزایای خرید و فروش  FLARE  FLR از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت  FLARE  FLR را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت  FLARE  FLR به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید و فروش  FLARE  FLR از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4.  FLARE  FLR را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید و فروش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش،  FLARE  FLR به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید و فروش  FLARE  FLR آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت  FLARE  FLR را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت  FLARE  FLR به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و  FLARE  FLR مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خرید و فروشاری کنید.

 

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار Flare FLR

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳