صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Fetch.AI در سال 2017 تأسیس شد و از طریق IEO در بایننس در مارس 2019 راه اندازی شد، Fetch.AI یک آزمایشگاه هوش مصنوعی (AI) است که یک شبکه یادگیری ماشینی باز، بدون مجوز و غیرمتمرکز با اقتصاد رمزنگاری را ایجاد می کند. Fetch.ai دسترسی به فناوری هوش مصنوعی را با یک شبکه بدون مجوز دموکراتیزه می‌کند که هر کسی می‌تواند با استفاده از هوش مصنوعی مستقل برای اجرای وظایفی که شبکه جهانی داده‌های آن را تحت تأثیر قرار می‌دهد، به مجموعه داده‌های امن متصل شده و به آن دسترسی پیدا کند. مدل Fetch.AI ریشه در موارد استفاده ای مانند بهینه سازی خدمات معاملاتی DeFi، شبکه های حمل و نقل (پارکینگ، میکروموبیلتی)، شبکه های انرژی هوشمند، سفر - اساساً هر سیستم دیجیتال پیچیده ای که بر مجموعه داده های در مقیاس بزرگ متکی است، است.
Fetch.ai توسط توبی سیمپسون، همایون شیخ و توماس هاین تاسیس شد. همایون شیخ مدیر عامل فعلی Fetch.ai است. او همچنین مدیرعامل و بنیانگذار متالکس و بنیانگذار uVue و itzMe است. توبی سیمپسون مدیر اجرایی سابق Fetch.ai است که اکنون عضو هیئت مشاوران است. او همچنین مدیر ارشد فناوری Ososim Limited و همچنین رئیس طراحی نرم افزار در DeepMind بود. توماس هین مدیر ارشد سابق علوم Fetch.ai است. قبل از آن، او یکی از بنیانگذاران و کارگردان Koemei بود.
توکن ابزار Fetch.ai FET برای یافتن، ایجاد، استقرار و آموزش دوقلوهای دیجیتال طراحی شده است و بخشی ضروری از قراردادهای هوشمند و اوراکل ها بر روی پلتفرم است. از طریق استفاده از FET، کاربران می توانند دوقلوهای دیجیتالی خود را در شبکه بسازند و مستقر کنند. توسعه‌دهندگان، با پرداخت با توکن‌های FET، می‌توانند به ابزارهای مبتنی بر یادگیری ماشینی برای آموزش دوقلوی دیجیتال مستقل و استقرار هوش جمعی در شبکه دسترسی داشته باشند. گره های اعتبار سنجی نیز با قرار دادن توکن های FET فعال می شوند که در نتیجه اعتبار و شهرت شبکه را تسهیل می کند. پشته فناوری Fetch.ai دارای چهار عنصر متمایز است که عبارتند از: Digital Twin Framework - اجزای مدولار را ارائه می دهد که به تیم ها کمک می کند تا بازارها، مهارت ها و هوش را برای ارتباط دوقلوهای دیجیتال ایجاد کنند. چارچوب اقتصادی باز - عملکردهای جستجو و کشف را برای دوقلوهای دیجیتال فراهم می کند. The Digital Twin Metropolis - مجموعه ای از قراردادهای هوشمند که بر روی یک ماشین مجازی WebAssembly (WASM) اجرا می شود تا یک رکورد تغییرناپذیر از توافقات بین دوقلوهای دیجیتال حفظ شود. بلاک چین Fetch.ai - رمزنگاری چند حزبی و نظریه بازی را به منظور ایجاد اجماع ایمن و مقاوم در برابر سانسور و همچنین همگام‌سازی زنجیره‌ای سریع برای پشتیبانی از برنامه‌های کاربردی دوقلو دیجیتال ترکیب می‌کند. وقتی نوبت به اجزای اصلی پلتفرم می رسد، یادگیرنده ای وجود دارد که در آن هر شرکت کننده یادگیرنده آزمایش است که نشان دهنده یک مجموعه داده خصوصی منحصر به فرد و سیستم یادگیری ماشین است. بازار جهانی نیز وجود دارد که نتیجه یک آزمایش یادگیری جمعی است که در آن مدل یادگیری ماشینی به طور جمعی توسط خود یادگیرندگان آموزش داده می شود. در مرحله بعد، بلاک چین Fetch.ai وجود دارد که از قراردادهای هوشمند پشتیبانی می کند که امکان هماهنگی و حکمرانی را به روشی ایمن و قابل حسابرسی فراهم می کند. در نهایت، لایه داده غیرمتمرکز مبتنی بر IPFS وجود دارد که امکان به اشتراک گذاری وزن های یادگیری ماشین را بین همه یادگیرندگان درگیر فراهم می کند.
Fetch.ai (FET) تا فوریه 2021 دارای 746,113,681 توکن در گردش است که حداکثر عرضه آن 1,152,997,575 FET است.
از طریق استفاده از فناوری بلاک چین، شبکه کاملاً غیرمتمرکز است. امنیت بیشتر توسط حریم خصوصی متفاوت ارائه می شود که به جلوگیری از افشای مجموعه داده های خصوصی کاربران هنگام ایجاد به روز رسانی کمک می کند. بلاک چین Fetch.ai همچنین از ترکیبی از رمزنگاری چند حزبی و نظریه بازی پشتیبانی می‌کند و اجماع ایمن و مقاوم در برابر سانسور را فراهم می‌کند.

خرید و فروش FET

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش FET و سایر ارزهای دیجیتال است.

قیمت FET

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به FET و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

مزایای خرید و فروش FET از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت FET را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت FET به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید و فروش FET از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. FET را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید و فروش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، FET به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید و فروش FET آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت FET را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت FET به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و FET مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خرید و فروشاری کنید.

 

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار Fetch.ai FET

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳