صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Conflux (CFX) یک بلاک چین لایه 1 عمومی است

که برای تقویت برنامه های غیرمتمرکز (dApps)، تجارت الکترونیک و زیرساخت وب 3.0 با مقیاس پذیرتر، غیرمتمرکز و ایمن تر از پروتکل های موجود ساخته شده است.

Conflux انتقال دارایی های ارزشمند را با سرعت بخشیدن به فرآیند، موثر، بدون ازدحام شبکه و با هزینه های کم تراکنش آسان می کند. این پلتفرم بر اساس مکانیسم توافقی Tree-Graph ساخته شده است و الگوریتم های اثبات کار (PoW) و اثبات سهام (PoS) را برای دستیابی به اجماع ترکیب می کند. این پروتکل از قراردادهای هوشمند کامل تورینگ که در Solidity نوشته شده اند، درست مانند قراردادهای روی اتریوم استفاده می کند و با EVM (ماشین مجازی اتریوم) سازگار است.

رشد Conflux توسط CFX، توکن بومی پلتفرم، تقویت می‌شود که به کاربران انگیزه‌های مالی برای مشارکت و مشارکت بیشتر می‌دهد. این توکن برای پرداخت کارمزد تراکنش ها، مدیریت شبکه استفاده می شود و به عنوان غرامت به ماینرهایی که از طریق استیکینگ به امنیت شبکه کمک می کنند، داده می شود.

Conflux در سال 2018 تأسیس شد،

اما فناوری اساسی آن از سال 2017 در حال توسعه است. هدف آن ترویج آموزش و تحقیقات بلاک چین از طریق موسسه تحقیقاتی Tree-Graph، مستقر در شانگهای است.

این شرکت توسط بنیانگذار آن، فن لانگ، یک برنامه نویس با استعداد که در فناوری بلاک چین و امنیت سایبری تخصص دارد، رهبری می شود. لانگ از دانشگاه Tsinghua فارغ التحصیل شد و دارای مدرک دکترا است. در علوم کامپیوتر از MIT، جایی که او همچنین جایزه بهترین پایان نامه دانشگاه را دریافت کرد. او در حال حاضر استادیار دانشگاه تورنتو است.

دو بنیانگذار لانگ، یوانجی ژانگ، مینگ وو (CTO) و مدیر تحقیقات شرکت، گوانگ یانگ هستند. تیم اصلی متشکل از دانشمندان، مدیران تجاری، محققان و دیگر متخصصان است.

مکانیسم توافقی Tree-Graph پروتکل توسط پروفسور اندرو چی-چیه یائو، یک چهره شناخته شده در علوم کامپیوتر دانشگاهی، برنده جایزه تورینگ، عضو آکادمی علوم چین، و دانشمند ارشد بنیاد Conflux ایجاد شد.

پروژه Conflux دارای یک معماری فنی متمایز است

که قرار است تعدادی از مشکلات صنعت را حل کند و زندگی را برای توسعه دهندگان dApp و کاربران معمولی آسان تر کند.

Conflux به لطف پروتکل زنجیره ای خود، ShuttleFlow، با سایر بلاک چین ها تعامل دارد. این پل متقابل زنجیره ای به Conflux اجازه می دهد دارایی ها را به شبکه های دیگری مانند اتریوم، زنجیره هوشمند Binance (BSC)، Huobi Eco Chain و OKEx Chain منتقل کند.

این پلتفرم به برنامه نویسان امکان دسترسی به یک شبکه غیرمتمرکز، ایمن و مقیاس پذیر و همچنین مجموعه ای از ابزارها و شرایط لازم را می دهد که با مقررات مربوطه مطابقت دارند. در نتیجه، توسعه‌دهندگان می‌توانند dApp‌های چند زنجیره‌ای، مقیاس‌پذیر، ایمن و مقاوم در برابر سانسور را مطابق با خواسته‌های سرمایه‌گذاران و جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کنند.

الگوریتم توافقی Tree-Graph که توسط Conflux استفاده می شود، مقیاس پذیری را بدون به خطر انداختن تمرکززدایی تضمین می کند. به دلیل پردازش موازی بلوک ها و تراکنش ها، شبکه می تواند 300-6000 TPS داده در ثانیه را پردازش کند.

به لطف مقیاس پذیری، Conflux در مقایسه با شبکه های دیگر مانند اتریوم، هزینه های کمتری را ارائه می دهد. علاوه بر این، از آنجایی که به لطف مکانیسم حمایت از کارمزد، هزینه‌های تراکنش توسط حامیان مالی پرداخت می‌شود، حتی کاربرانی که تراز منفی دارند نیز می‌توانند به استفاده از پلتفرم ادامه دهند و با بلاک چین تعامل داشته باشند.

CFX توکن بومی Conflux است.

از آن برای پرداخت کارمزد تراکنش، به عنوان یک فروشگاه ارزش، و برای کسب جوایز شرط بندی و سایر مشوق های ماینر استفاده می شود. صاحبان CFX همچنین می توانند در مدیریت شبکه شرکت کنند و بر نحوه رشد و تغییر آن تأثیر بگذارند.

تا مارس 2023، 2,654,264,782 $CFX از مجموع عرضه 5,278,164,274 $CFX در گردش بوده است.

CFX به شرح زیر توزیع می شود: 40٪ به صندوق زیست محیطی، 36٪ به تیم اصلی و سرمایه گذاران اولیه، 16٪ به سرمایه گذاران و ذخایر خصوصی، و 8٪ به صندوق جامعه اختصاص می یابد.

Conflux از مکانیسم اجماع اثبات کار (PoW) اصلی و آزموده شده علاوه بر الگوریتم پیشرو Tree-Graph استفاده می کند که امنیت افزایش یافته را در سطح پروتکل تضمین می کند و از تراکنش های ایمن و محافظت از حمله کاربران اطمینان می دهد. همچنین، این شبکه به ماینرها توکن های CFX را به عنوان پاداشی برای کار آنها و اطمینان از قابل اعتماد بودن Conflux در طولانی مدت می دهد.

خرید و فروش Conflux CFX

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش CONFLUX  CFX و سایر ارزهای دیجیتال است.

قیمت CFX

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به Conflux CFX و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

مزایای خرید و فروش CONFLUX  CFX از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت CFX را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت Conflux CFX به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید و فروش CFX از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. Conflux CFX را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید و فروش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، CONFLUX  CFX به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید و فروش Conflux CFX آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت CONFLUX  CFX را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت CFX به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و CFX مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خرید و فروشاری کنید.

 

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار Conflux CFX

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳