صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

بایننس که در جولای 2017 راه اندازی شد، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان بر اساس حجم معاملات روزانه است. بایننس قصد دارد صرافی‌های ارزهای دیجیتال را در خط مقدم فعالیت‌های مالی در سطح جهان قرار دهد. ایده پشت نام بایننس نشان دادن این پارادایم جدید در امور مالی جهانی است - باینری فاینانس یا بایننس. جدا از اینکه بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان است.

اکوسیستم کاملی از عملکردها را برای کاربران خود راه اندازی کرده است. شبکه بایننس شامل زنجیره بایننس، زنجیره هوشمند بایننس، آکادمی بایننس، کیف پول اعتماد و پروژه‌های تحقیقاتی است که همگی از قدرت‌های فناوری بلاک چین برای ارائه امور مالی عصر جدید به جهان استفاده می‌کنند. BNB بخشی جدایی ناپذیر از عملکرد موفقیت آمیز بسیاری از پروژه های فرعی Binance است.

چانگ پنگ ژائو موسس و مدیر عامل بایننس است

در سال 2001، ژائو به عنوان رئیس توسعه معاملات آتی کتاب تجاری به بلومبرگ پیوست. او چهار سال را با این شرکت گذراند و بعداً به عنوان شریک به Fusion Systems پیوست. از سال 2013، Changpeng Zhao به طور فعال با فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال درگیر بوده است. او رئیس بخش توسعه بلاک چین شد و در سال 2015 BijieTech را تأسیس کرد. در سال 2017، ژائو رسما بایننس را راه اندازی کرد و از آن زمان تاکنون مدیرعامل این شرکت بوده است. He Yi یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد بازاریابی در Binance است.

او کار خود را به عنوان مجری تلویزیون و مجری در تلویزیون سفر چین در سال 2012 آغاز کرد. بعداً، در سال 2014، یی یکی از بنیانگذاران OKCoin بود که در آن زمان بزرگترین صرافی فیات به کریپتو در چین بود. در سال 2017، او به نیروهای Changpeng Zhao پیوست و آنها با هم بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال را در سطح جهان ایجاد کردند - Binance.

در صنعت کریپتو، سوزاندن سکه یک مکانیسم کاهش تورم است

که برای حذف دائمی سکه ها از گردش استفاده می شود. اکثر پروژه های ارزهای دیجیتال، از جمله بایننس، به طور دوره ای سکه ها را می سوزانند تا ارزش دارایی دیجیتال خود را حفظ کنند و اثر کاهش تورم ایجاد کنند. در مورد بایننس، صرافی رمزنگاری این برنامه را در اواخر سال 2017 آغاز کرد و تا به امروز بیش از 38 میلیون توکن را از طریق رایت سه ماهه خود سوزانده است.

صرافی کریپتو در نظر دارد تا ۱۰۰ میلیون توکن BNB را از طریق سوخت‌های فصلی خود از بین ببرد که ۵۰ درصد از عرضه در گردش آن را تشکیل می‌دهد. BNB از دو مکانیسم سکه سوزی استفاده می کند. مکانیسم اول شامل سوزاندن بخشی از توکن‌هایی است که برای کارمزد تراکنش‌ها در زنجیره BNB خرج می‌شود، و مکانیسم دوم، رویدادهای سوزاندن سه ماهه BNB آن است.

بایننس یک اکوسیستم منحصر به فرد از شبکه های غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاک چین است.

این شرکت به عنوان صرافی پیشرو ارزهای دیجیتال در تعدادی از کشورها رشد کرده است و سازمان‌های جانبی آنها نیز توجه قابل توجهی را به خود جلب کرده‌اند. یکی از بزرگترین مزیت های رقابتی بایننس، انگیزه آن برای توسعه است. در حالی که این شرکت تنها در سال 2017 به عنوان یک صرافی رمزارز شروع به کار کرد، امروز، بایننس خدمات خود را در حوزه های مختلف متعددی گسترش داده است.

طبق وب سایت این شرکت، ماموریت آن تبدیل شدن به ارائه دهنده خدمات زیرساختی برای کل اکوسیستم بلاک چین است. از زمان راه اندازی BNB، صرافی از افزایش علاقه سرمایه گذاران به این سکه نیز بهره مند شده است. BNB در ابتدای سال 2021 با افزایش قیمت قابل توجهی روبرو شد که آن را در نقشه سرمایه گذاران سازمانی قرار داده است.

در ابتدا، BNB به عنوان یک توکن سنتی ERC-20 در بلاک چین اتریوم شروع به کار کرد.

بعداً، این شرکت زنجیره بلوکی خود را معرفی کرد و توکن‌ها از بلاک چین بایننس که توسط مکانیزم توافقی Tendermint (BFT) با تحمل خطای بیزانسی (BFT) ایمن شده بود، شروع به انتشار کردند. در حالی که توکن‌های ERC-20 بر اجماع اثبات سهام (PoS) تکیه می‌کنند.

که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بسیار مقیاس‌پذیر باشند و امکان ایجاد قراردادهای هوشمند را فراهم کنند. برخلاف PoS، بلاک چین بایننس از قابلیت های قرارداد هوشمند پشتیبانی نمی کند. در مقابل، بلاک چین بیت کوین با اجماع اثبات کار (PoW) ایمن شده است، که بسیار محدودتر است و مقادیر زیادی انرژی الکتریکی و محاسباتی مصرف می کند.

BNB چیست؟

بایننس BNB که در جولای 2017 راه اندازی شد، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان بر اساس حجم معاملات روزانه است. بایننس قصد دارد صرافی‌های ارزهای دیجیتال را در خط مقدم فعالیت‌های مالی در سطح جهان قرار دهد. ایده پشت نام بایننس نشان دادن این پارادایم جدید در امور مالی جهانی است – باینری فاینانس یا بایننس.

جدا از اینکه بایننس بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان است، اکوسیستم کاملی از عملکردها را برای کاربران خود راه اندازی کرده است. شبکه بایننس شامل زنجیره بایننس، زنجیره هوشمند بایننس، آکادمی بایننس، کیف پول اعتماد و پروژه‌های تحقیقاتی است که همگی از قدرت‌های فناوری بلاک چین برای ارائه امور مالی عصر جدید به جهان استفاده می‌کنند. BNB بخشی جدایی ناپذیر از عملکرد موفقیت آمیز بسیاری از پروژه های فرعی Binance است.

قیمت BNB

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به Binance و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

خرید و فروش BNB

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش BNB و سایر ارزهای دیجیتال است.

مزایای خرید BNB از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت BNB را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت بینانس کوین به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید BNB از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. BNB را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش، BNB به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید BNB آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت BNB را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت بینانس کوین به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و بایننس مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خریداری کنید.

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار BNB

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳