صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

 

Axie Infinity یک بازی تجاری و مبارزه ای مبتنی بر بلاک چین است

که تا حدی متعلق به بازیکنان آن است و اداره می شود.

Axie Infinity با الهام از بازی‌های محبوبی مانند Pokémon و Tamagotchi به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا موجودات مبتنی بر توکن معروف به Axies را جمع‌آوری، پرورش دهند، بزرگ کنند، بجنگند و معامله کنند.

این آکسی ها می توانند اشکال مختلفی داشته باشند و بیش از 500 قسمت مختلف بدن از جمله قسمت های آبزی، جانور، پرنده، حشره، گیاه و خزندگان در دسترس هستند. قطعات از هر کلاس در چهار مقیاس نادر متفاوت هستند: معمولی، کمیاب، فوق‌العاده کمیاب و افسانه‌ای - و Axies می‌توانند هر ترکیبی از اعضای بدن را داشته باشند، که آنها را بسیار متغیر و اغلب کمیاب و منحصر به فرد می‌کند.

هر Axie یک توکن غیر قابل تعویض (NFT) با ویژگی ها و نقاط قوت مختلف است و می تواند وارد نبردهای 3v3 شود، با تیم برنده امتیازهای تجربه (exp) بیشتری کسب می کند که برای ارتقاء سطح آمار Axie یا تکامل بخش های بدن آنها استفاده می شود. این آکسی ها را می توان با هم پرورش داد تا فرزندان جدید و منحصر به فردی تولید کنند که می توانند مورد استفاده قرار گیرند یا در بازار Axie فروخته شوند.

اکوسیستم Axie Infinity همچنین دارای نشانه حاکمیت منحصر به فرد خود است که به نام Axie Infinity Shards (AXS) شناخته می شود. اینها برای شرکت در رأی‌گیری‌های کلیدی حاکمیتی استفاده می‌شوند و به دارندگان این امکان را می‌دهند که در مورد نحوه خرج کردن وجوه موجود در خزانه‌داری Axie Community نظر بدهند.

Axie Infinity در سال 2018 توسط Sky Mavis - یک توسعه دهنده بازی متمرکز بر فناوری با تیمی که عمدتاً در ویتنام مستقر هستند، ایجاد شد. این شرکت توسط ترانگ نگوین و الکساندر لارسن تأسیس شد.

Trung Nguyen مدیر عامل فعلی این پلتفرم است.

نگوین با مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر فارغ التحصیل شد و قبل از تاسیس Axie Infinity به عنوان مهندس نرم افزار در Anduin Transactions کار می کرد.

گیمر رقابتی سابق الکساندر لارسن نیز به عنوان یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل این پلتفرم شناخته می شود. لارسن از سال 2017 در زمینه بازی های بلاک چین کار می کند. او قبلاً به عنوان افسر اجرایی امنیتی برای سازمان امنیت دولت نروژ کار می کرد و هنوز هم به عنوان دبیر هیئت مدیره در اتحاد بازی های بلاک چین حضور دارد.

در مجموع، تیم Axie Infinity متشکل از 25 کارمند تمام وقت است که بسیاری از آنها تجربه توسعه بازی را دارند.

هر Axie دارای شش قسمت از صدها قسمت بالقوه مختلف بدن است

- که هر کدام حرکت جنگی خاص خود را دارند. این اساساً تنوع بی‌پایانی را در میان Axies ایجاد می‌کند، به طوری که اکثر Axies آمار نسبتاً ضعیفی دارند، در حالی که آنهایی که قوی‌ترین ترکیب اعضای بدن را دارند می‌توانند آمار باورنکردنی داشته باشند.

برخلاف برخی دیگر از بازی‌های نبرد و پرورش مبتنی بر بلاک‌چین، هر Axie را می‌توان در مجموع هفت بار پرورش داد تا به کنترل جمعیت Axies کمک کند.

Axie Infinity مرکز جفت گیری مخصوص به خود را دارد تا به بازیکنان کمک کند تا یک مسابقه مناسب برای پرورش اکسی خود پیدا کنند تا بهترین شانس را برای تولید فرزندان کمیاب یا قدرتمند داشته باشند. هزینه آن 0.005 ETH علاوه بر توکن های Small Love Potion (SLP) برای پرورش Axies است.

دارندگان توکن AXS به زودی می‌توانند توکن‌های خود را برای دریافت جوایز منظم به اشتراک بگذارند. اما بر خلاف برخی دیگر از دارایی‌های قابل سهام، دارندگان AXS باید برای دریافت پاداش خود رای دهند و بازی کنند.

گیم پلی بازی Axie Infinity بر روی مبارزه و پرورش Axies متمرکز شده است.

این شامل مراحل زیر است: خرید Axies، شرکت در نبرد با سایر بازیکنان، پرورش Axies و فروش آنها در بازار.

بازیکنان برای پیوستن به نبرد باید یک Axie داشته باشند و حالت Adventure (PvE) یا Arena Mode (PvP) را انتخاب کنند. آکسی ها را می توان پرورش داد، اما هر آکسی را نمی توان بیش از 7 بار پرورش داد. لوناسیا زادگاه موجودات دیجیتالی است. این به بخش های توکن شده تقسیم می شود که بازیکنان می توانند منابع را جستجو کنند و نقشه های خود را ارتقا دهند. در بازار، بازیکنان می توانند Axies و زمین های خود را معامله کنند.

یکی از ویژگی‌های کلیدی Axie Infinity مشارکت در جامعه است

که در آن هر عضو مشارکت می‌کند، در حکومت شرکت می‌کند و محتوا تولید می‌کند. توسعه دهندگان همچنین تعدادی مکانیک را معرفی کرده اند که Axie Infinity را از آنالوگ های آن متمایز می کند. به عنوان مثال، کنترل جمعیت داخلی. علاوه بر این، طیف گسترده ای از Axies به دلیل ترکیبات مختلف ویژگی ها، تقاضای بیشتری را در بین گیمرها و جمع آوری کنندگان NFT های کمیاب ایجاد می کند.

برای حل مشکل مقیاس پذیری، Axie Infinity زنجیره جانبی خود را در اتریوم به نام Ronin Network ایجاد کرد. این تضمین می کند که تراکنش های فوری بدون بلاک چین اتریوم انجام شود. کاربران می توانند با خیال راحت AXS و NFT های کلکسیونی را در کیف پول های اتریوم و رونین ذخیره کنند و توکن ها را از کیف پول اتریوم به کیف پول رونین از طریق پل رونین ارسال کنند.

Axie Infinity کاربران را دعوت می کند تا از طریق انواع جنبه های گیم پلی، توکن به دست آورند.

همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد که شخصیت‌های بازی اکوسیستمی را که به نام توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) - موجودات آکسی (Axie) شناخته می‌شوند، پرورش دهند، رشد دهند و تجارت کنند. آن حیوانات خانگی مجازی دارای کلاس، ویژگی های خاص و مجموعه ای از ویژگی ها هستند. Axies کلکسیونی هستند و همچنین می توانند در بازار درون بازی به نام P2P Axie فروخته شوند.

محورها از مجموعه‌ای از آمار به‌عنوان اعضای کلاس و بدن تشکیل شده‌اند که ویژگی‌ها و سطح نادر بودن آنها را نشان می‌دهد. کارت‌های توانایی متمایز که مستقیماً با پیکربندی ویژگی‌ها مرتبط هستند، مرکز گیم‌پلی هستند. هر Axie یک NFT منحصر به فرد است که توسط کاربر آن تحت مالکیت و کنترل است.

 خرید و فروش  Axie Infinity AXS

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش  AXIE INFINITY  AXS و سایر ارزهای دیجیتال است.

قیمت  Axie Infinity AXS

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به  Axie Infinity AXS و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

مزایای خرید و فروش  Axie Infinity AXS از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت AXS را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت AXS به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

برای خرید و فروش  Axie Infinity AXS از صرافی ریالی نت، مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. Axie Infinity  AXS را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید و فروش خود را ثبت کنید.

پس از ثبت سفارش،  Axie Infinity  AXS به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

در اینجا 5 دلیل برای انتخاب صرافی ریالی نت برای خرید و فروش AXS آورده شده است:

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت  Axie Infinity AXS را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت  Axie Infinity AXS به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و AXS مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خرید و فروشاری کنید.

 

 

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار Axie Infinity AXS

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳