صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

Algorand یک شبکه خودپایدار، غیرمتمرکز و مبتنی بر بلاک چین است که از طیف گسترده ای از برنامه ها پشتیبانی می کند. این سیستم‌ها امن، مقیاس‌پذیر و کارآمد هستند و همه ویژگی‌های حیاتی برای کاربردهای مؤثر در دنیای واقعی هستند. Algorand از محاسباتی پشتیبانی می کند که برای ایجاد اشکال جدید اعتماد نیاز به تضمین عملکرد قابل اعتماد دارند. شبکه اصلی Algorand در ژوئن 2019 فعال شد و از دسامبر 2020 تقریباً 1 میلیون تراکنش در روز را انجام داد. معیارهای تراکنش Algorand را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. عرضه اولیه سکه الگوراند (ICO) در ژوئن 2019 با قیمت Algorand 0.24 دلار برای هر توکن برگزار شد.

ALGO سکه بومی Algorand و جزء کلیدی توپولوژی شبکه آن است.

مزایای ارائه شده به اعتبارسنجی‌ها برای ایجاد بلوک‌ها، به‌عنوان بخشی از معماری پروتکل منحصربه‌فرد Algorand، به جای اینکه فقط به تولیدکنندگان بلوک اعطا شود، بین همه دارندگان سکه تقسیم و پراکنده می‌شود. توزیع جوایز تقریباً هر 10 دقیقه انجام می شود. هدف از آن تشویق مردم برای پیوستن به پلتفرم سهامداری Algorand و هموارسازی مسیر به سمت تمرکززدایی است.

برای آسان‌تر کردن کارها، کاربران ملزم به قفل کردن سکه‌های خود به عنوان بخشی از فرآیند ساخت بلوک و اعتبارسنجی نیستند. اگر می‌خواهند مشوق‌هایی به دست بیاورند، ممکن است به سادگی کیف پول رسمی غیر حضانت ALGO، به نام MyAlgo Wallet را نگه دارند. در این راستا، Algorand به اتوماسیون نزدیک شده است، زیرا سهامداران می توانند ALGO را نگه دارند و در عین حال از شبکه نیز پشتیبانی می کنند.

در 17 فوریه 2022، بنیاد Algorand یک کمک مالی 10 میلیون دلاری به بلاک چین کاربردی برای توسعه پل لندن اعلام کرد، پل غیرقابل اعتمادی که سازگاری اتریوم را با بلاک چین Algorand به ارمغان می آورد. علیرغم وعده معاملات کم هزینه، تاخیر کم و مقیاس پذیری بالا، الگوراند برای جذب نقدینگی به اکوسیستم خود تلاش کرده است. داشتن پل به اتریوم، که در حال حاضر قوی ترین اکوسیستم DApp را دارد، به Algorand اجازه می دهد. تا به این برنامه ها متصل شود و نقدینگی بیشتری جذب کند.

در درازمدت، بنیاد الگوراند قصد دارد تا تأیید زنجیره‌های دیگر را در قراردادهای هوشمند Alogrand با گنجاندن گواهی‌های دولتی در قالب گواهی‌های فشرده در اجماع Algorand انجام دهد. هدف این بنیاد این است که در نهایت اکوسیستم DeFi را در Algorand محکم کند.

در پیدایش بلاک چین Algorand آمده است که 10 میلیارد ALGO ساخته شده است.

توزیع 10 میلیارد ALGO ثابت و غیرقابل تغییر در سال 2030 به پایان می رسد، به جای برنامه اولیه 2024. برای اطلاعات بیشتر در مورد توکنومیکس Algorand، اینجا را ببینید.

گره های اعتبار سنجی به صورت تصادفی در شبکه های Pure Proof-of-Stake برای تایید داده های تراکنش در یک بلوک انتخاب می شوند. روش اجماع Algorand PPoS از یک روش تولید بلوک دو فازی استفاده می‌کند که شامل پیشنهاد و رأی‌گیری است.

با قرار دادن ALGO و ایجاد یک کلید مشارکت معتبر، هر یک از اعضای شبکه الگوند می تواند در روند پیشنهاد و رای گیری شرکت کند. گره رله شکلی از گره شبکه Algorand است که ارتباط بین گره‌های مشارکت را تسهیل می‌کند اما فعالانه در پیشنهاد یا رای دادن شرکت نمی‌کند.

خرید و فروش ALGO

در ایران از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی امکان‌پذیر است. صرافی ارز دیجیتال ریالی نت یکی از معتبرترین و امن‌ترین صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش ALGO و سایر ارزهای دیجیتال است.

قیمت ALGO

به طور مداوم در حال نوسان است و به عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، اخبار و رویدادهای مربوط به ALGO و وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال بستگی دارد.

مزایای خرید و فروش ALGO از صرافی ریالی نت:

 • قیمت مناسب: صرافی ریالی نت ALGO را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 • واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت ALGO به سرعت انجام می‌شود.
 • پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 • رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

 کیف پول های ALGO برای ذخیره

 1. در صرافی ریالی نت ثبت نام کنید.
 2. حساب خود را احراز هویت کنید.
 3. به حساب خود ریال واریز کنید.
 4. ALGO را انتخاب کنید و مقدار مورد نظر خود را وارد کنید.
 5. سفارش خرید و فروش خود را ثبت کنید.

 کارمزد تراکنش های ALGO چقدر است ؟

پس از ثبت سفارش، ALGO به کیف پول شما در صرافی ریالی نت واریز خواهد شد.

 1. معتبر و امن: صرافی ریالی نت دارای مجوز از مراجع قانونی ایران است و از بالاترین سطح امنیت برای محافظت از دارایی‌های شما استفاده می‌کند.
 2. قیمت مناسب: صرافی ریالی نت ALGO را با قیمتی رقابتی و نزدیک به قیمت جهانی عرضه می‌کند.
 3. واریز و برداشت سریع: واریز ریال به صرافی و برداشت ALGO به سرعت انجام می‌شود.
 4. پشتیبانی قوی: صرافی ریالی نت دارای پشتیبانی قوی و 24/7 است که به شما در حل مشکلاتتان کمک می‌کند.
 5. رابط کاربری آسان: صرافی ریالی نت دارای رابط کاربری آسان و جذابی است که استفاده از آن را برای همه آسان می‌کند.

همین امروز به صرافی ریالی نت مراجعه کنید و ALGO مورد نیاز خود را با قیمتی مناسب و به سرعت خرید و فروشاری کنید.

مطالب مهم

ALGO برای چه کسانی مناسب است؟

بهترین کیف پول ALGO

آینده ALGO

پیش بینی قیمت ALGO

کجا ALGO خود را در ایران بفروشی

 

لینک ها

شبکه های اجتماعی

جدیدترین اخبار Algorand ALGO

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳