صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

پیش بینی حرکت Chainlink (LINK) که چه چیزی در راه است

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Chainlink (LINK) با چیزی که بسیاری ممکن است آن را یک اصلاح سالم بنامند، نفس می کشد. با این حال، علی مارتینز، تحلیلگر ارشد بازار معتقد است که احتمال سقوط شدیدتر برای LINK در کوتاه مدت وجود دارد. پروتکل غیرمتمرکز اوراکل 5.04 درصد از قیمت خود را کاهش داده است که اکنون 15.35 دلار تعیین شده .
این رکود نشان می دهد که Chainlink پس از یک دوره چند ماهه افزایش در برابر اصلاح مصون نیست. علیرغم این عملکرد تیره و تار که از آخر هفته منتقل شد، Chainlink چشم انداز خود را برای هفته ای که در آن تا 23.58٪ رشد کرده است حفظ می کند.
در تحلیل ، اندیکاتور TD Sequential سیگنال فروش را در نمودارهای روزانه، سه روزه و هفتگی Chainlink ارائه می دهد. در حالی که LINK در حال حاضر در منطقه خطر قرار ندارد، مارتینز معتقد است که بازگشت به 12.5 دلار را نمی توان رد کرد. او در ادامه خاطرنشان کرد که اگر گاوهای Chainlink نتوانند این سطح را تضمین کنند. می توانند قیمت را به سمت منطقه حمایتی 10.5 دلار پایین بیاورند.

بانکداری در Chainlink مزیت سهامداری

برای Chainlink، معیارهای روی زنجیره آن برای جامعه ای که خواهان یک پروتکل بسیار کاربردی اوراکل است، چندان مورد توجه نیست.
بانکداری کنند. با انتشار مرحله‌ای که قرار است این ماه آغاز شود، Chainlink Staking نسخه 2 کانالی پایدارتر و فراگیرتر برای دارندگان LINK ارائه می‌کند تا به امنیت شبکه کمک کند و پاداش بهتری برای آن دریافت کند.

Chainlink همچنین دارای بسیاری از نوآوری های مهم دیگر مانند پروتکل قابلیت همکاری متقابل زنجیره ای (CCIP) است. ابزاری که اکنون توسط شرکت هایی مانند Arbitrum یکپارچه شده است. با این راه‌حل‌ها، Chainlink برای حفظ رشد خود و ترسیم یک بازگشت سریع از سطح فعلی‌اش، آنچه لازم است را دارد.

منبع: coinmarketcap.com

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط