صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

چین لینک (LINK): تقاضا برای افزایش توکن سازی دارایی

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

چین لینک (LINK) در زمان نگارش این مقاله، قیمت LINK Coin به 11 دلار می رسد و روزانه 6 درصد افزایش را تجربه می کند. با افزایش نزدیک به 60 درصدی در 6 ماه گذشته، قیمت هفتگی 49.95 درصد افزایش یافت . محبوبیت Chainlink در حال افزایش است، به ویژه با افزایش محبوبیت توکن سازی دارایی های واقعی (RWA). این رالی با حمایت شرکای معتبری مانند سوئیفت، یک ماه قبل از افزایش BTC آغاز شد.

پیوند زنجیره ای (LINK)

افزایش تقاضا برای توکن سازی دارایی و دارایی های دنیای واقعی (RWA) نباید دست کم گرفت. این یکی از دلایل اصلی عبور قیمت TRB Coin از آستانه 100 دلاری است که روزها پیش ذکر کردیم. Chainlink بزرگترین پروژه در زمینه RWA است. بزرگترین قراردادهای هوشمند در راه حل های اوراکل مبتنی بر بلاک چین به خدمات Chainlink متکی هستند. سوئیفت در حال انجام فرآیندهای آزمایشی با Chainlink است. علاوه بر این، با CCIP، Chainlink این فرصت را برای غول های تریلیون دلاری فراهم می کند تا فوراً با آنها کار کنند.

همه این‌ها نشانه‌های روشنی است که نشان می‌دهد این افزایش بی‌اساس نیست. بنابراین، آیا شواهد ملموسی وجود دارد که این داستان را تأیید کند و نشان دهد که تجمع اخیر محکم است؟ بله، وجود دارد و بررسی داده های زنجیره ای برای این کار کافیست. تعداد تراکنش ها در شبکه چین لینک از 18 اکتبر به طور پیوسته افزایش یافته است. و تا 23 اکتبر با 16068 تراکنش LINK به بالاترین حد در 9 ماه گذشته رسید.

از نظر فنی، افزایش تعداد تراکنش ها در شبکه به طور غیر مستقیم نشان دهنده علاقه به توکن است. همچنین این یک واقعیت است که افزایش حجم بازار تقاضا را در پروتکل هایی که ارائه می کند بالا می برد. همانطور که اخیراً به این بخش پرداختم، به جزئیات در مورد گسترش استخر سهام LINK Coin یا تلاش برای افزایش کاربرد توکن نمی پردازم.

پیش بینی قیمت چین لینک

طبق اطلاعات ارائه شده توسط IntoTheBlock، شبکه Chainlink به ترتیب 544 و 406 تراکنش نهنگ را در 23 و 24 اکتبر ثبت کرده است. این بدان معناست که چین لینک در دو روز گذشته 950 تراکنش نهنگ انجام داده. علاقه نهنگ‌ها به سطوح بی‌سابقه‌ای از زمان سقوط در نوامبر رسیده است، همچنین از افزایش قیمت LINK Coin پشتیبانی میکند .

با این حال، علیرغم افزایش قیمت بیت کوین و عوامل حمایت کننده از LINK Coin، محدوده 14 دلاری نقطه هزینه تقریباً 26 میلیون توکن است. اگر اکثر سرمایه گذاران انتظار افزایش میان مدت و بلندمدت را نداشته باشند، ممکن است شاهد باشیم که قیمت از 14 دلار در روزهای آینده تغییر کند.

از سوی دیگر، پس از پشت سر گذاشتن منطقه مقاومت 14 دلار، قیمت LINK Coin می تواند تا 20 دلار نیز برسد. برای ادامه روند صعودی، بسته شدن بیش از 10.6 دلار انتظار می‌رود.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط
۲۴ آذر ۱۴۰۲
۲۴ آذر ۱۴۰۲