صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

پیش بینی قیمت Bitgert پس از راه اندازی EV آیا منفجر می شود؟

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

Bitgert، پلتفرمی که به‌خاطر فناوری پیشرفته بلاک چین شناخته می‌شود، با اولین خودروی الکتریکی خود، Q-BRISE، جهان را شگفت‌زده کرد. این وسیله نقلیه خیره کننده در 7 دسامبر 2023 در هتل بریستول دبی رونمایی شد، جایی که تیم Bitgert ویژگی های نوآورانه و سازگار با محیط زیست خود را به نمایش گذاشت. هدف Bitgert ارائه یک پلت فرم غیرمتمرکز است که مالکان، تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات EV را به هم متصل می کند و آنها را قادر به تبادل داده ها، خدمات و پاداش ها می کند.

آیا بیتگرت بعد از پرتاب EV آماده منفجر شدن است؟

اما این برای قیمت Bitgert چه معنایی دارد؟ آنها معتقدند که Bitgert پتانسیل ایجاد اختلال در بازار خودروهای الکتریکی و ایجاد یک جامعه وفادار و متعهد از کاربران را دارد که می تواند تقاضا و ارزش آن را افزایش دهد.
یکی از تحلیلگرانی که به Bitgert خوش بین است می گوید که این پروژه یکی از خلاقانه ترین و امیدوارکننده ترین پروژه ها در فضای رمزنگاری است. او بر اساس نقشه راه، مشارکت و فناوری خود، پیش‌بینی می‌کند که بیت‌گرت می‌تواند تا پایان سال 2024 به 0.001 دلار برسد. در حال حاضر با قیمت 0.0000002655 دلار معامله می‌شود که نزدیک به افزایش 70 درصدی در هفته گذشته است، و با انتظار افزایش بیشتر. طبق اعلامیه‌ها، به نظر نمی‌رسد که رالی هنوز افت نکرده است.

Bitgert می تواند یک تغییر دهنده بازی برای صنعت EV باشد.

این یک راه حل منحصر به فرد ارائه می دهد که برخی از بزرگترین دردسرهای صاحبان و علاقه مندان EV را حل می کند. همچنین یک مورد استفاده جدید برای کریپتو ایجاد می کند که می تواند پذیرش و آگاهی بیشتری را به خود جلب کند. بسیاری از طرفداران و سرمایه گذاران Bitgert نیز خوشبین هستند که با توسعه خودروهای برقی خود، این بیتگرت بیشتر رشد خواهد کرد.

Q-Brise یک خودروی برقی شیک و آینده نگر خواهد بود که دارای فناوری پیشرفته ای مانند قراردادهای هوشمند. ادغام بلاک چین و احراز هویت بیومتریک خواهد بود. Q-Brise همچنین به رانندگان خود با توکن های Bitgert برای رانندگی ایمن، کارآمد و سازگار با محیط زیست پاداش می دهد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد Bitgert و چشم انداز آن هستید،

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط