صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

رالی قیمت بیت کوین توسط کیف پول میگو تامین می شود

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

قیمت بیت کوین از ماه گذشته روند صعودی زیادی را نشان داده است که منجر به شکستن مرز 37.5 هزار دلار شده است. این افزایش به دلیل گمانه زنی ها در مورد تایید ETF بیت کوین نقطه ای بیشتر شناور بود. درست پس از ثبت ETF بیت کوین بلک راک، این صنعت شاهد تعداد زیادی درخواست برای تایید ETF به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بوده است.

در حالی که هنوز هیچ کدام تایید نشده است، FOMO در سراسر بازار سفر کرد و منجر به از بین رفتن فعالیت شبکه بیت کوین در عرض چند ماه شد. حرکت فعلی قیمت بیت کوین آشکار است که نهنگ ها به تنهایی بازار را حرکت نمی دهند.

تن ها کیف پول کوچک سوخت قیمت بیت کوین را تامین می کند

نهنگ ها همیشه به عنوان دستکاری برای تغییر نوسانات قیمت بیت کوین طبقه بندی شده اند. با این حال، این شبکه چندین کیف پول میگو را برای کمک به افزایش قیمت بیت کوین ثبت کرده است.

داده‌های پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Santiment، هجوم قابل‌توجهی از کیف پول‌های جدید و کوچک‌تر (میگو) حاوی کمتر از ۱ BTC را نشان می‌دهد. افزایش این کیف پول‌های کوچک‌تر نشان‌دهنده مشارکت بیشتر سرمایه‌گذاران خرده‌فروش است و به طور بالقوه نشان‌دهنده گسترش پایه مالکیت بیت‌کوین است.

برخلاف افزایش در کیف پول‌های کوچک‌تر، ردیف 1 تا 100 بیت کوین رشد خود را مسطح کرده است. این ردیف، که معمولاً ترکیبی از سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی را نشان می‌دهد، ثبات در فعالیت کیف پول را نشان می‌دهد.

علاوه بر این، تجزیه و تحلیل نشان می دهد که سطح 100+ BTC، که نشان دهنده سرمایه گذاران نهادی بزرگتر یا سرمایه گذاران با ارزش خالص بالا است، ممکن است در فعالیت های سودآوری شرکت داشته باشد، بنابراین باعث می شود قیمت بیت کوین به طبقه بالا برود.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط