صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

نقدینگی بیت کوین به پایین ترین حد خود در دهه اخیر می رسد

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

بازار بیت کوین شاهد یک مرحله جذاب از تحول نقدینگی است. عرضه مایع که نشان دهنده بیت کوین معامله شده است. به 1295 میلیون بیت کوین کاهش یافته است – یک رکورد پایین بی سابقه از سال 2012. این نشان دهنده کاهش استخر بیت کوین در گردش فعال است که به طور بالقوه تنش عرضه و تقاضا را در بازار ایجاد می کند.

بازار بیت کوین شاهد یک مرحله جذاب از تحول نقدینگی است

عرضه مایع که نشان دهنده بیت کوین معامله شده است، به 1295 میلیون بیت کوین کاهش یافته است. یک رکورد پایین بی سابقه از سال 2012. این نشان دهنده کاهش استخر بیت کوین در گردش فعال است که به طور بالقوه تنش عرضه و تقاضا را در بازار ایجاد می کند.
در یک مسیر متضاد، عرضه غیر نقدی، که به عنوان بیت کوین با حداقل سابقه هزینه تعریف می شود، در حال افزایش است و اوج جدیدی را در 15.4 میلیون ثبت می کند. تنها در بازه زمانی 30 روزه قبلی، نهادهای غیر نقدشونده 50000 بیت کوین افزایش یافته اند، الگویی که از ماه جولای شروع شد. این روند فزاینده حاکی از احساسات رو به رشد دارندگان است – دارندگان بیت کوین بیشتری دارایی های خود را حفظ می کنند، گردش را کاهش می دهند و عرضه فعالانه معامله می شود.
جالب توجه است، عرضه با نقدینگی بالا، که نشان‌دهنده بیت‌کوین به‌راحتی برای معاملات در دسترس است. نیز به حدود 2888 میلیون بیت‌کوین کاهش یافته است که پایین‌ترین سطح آن از سال 2018 است. به این ترتیب، به نظر می‌رسد نقدینگی کلی بازار بیت‌کوین در حال کاهش است و به سمت یک روند رو به افزایش است. نگهداری بیت کوین در معاملات

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط