صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

دارایی های کاربران بایننس از 100 میلیارد دلار فراتر رفت

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

بایننس بیان می‌کند که دارایی‌های کاربر را با نسبت 1:1 همراه با ذخایر اضافی نگهداری می‌کند. که می‌توان با استفاده از سیستم اثبات ذخیره (POR) آن که 31 دارایی دیجیتال را پوشش می‌دهد، تأیید کرد. با این حال، منتقدان استدلال می‌کنند. که چنین اقدامات شفاف‌سازی فاقد حسابرسی ذخایر فیات، بدهی‌های مشتری و شرکت و سایر جزئیات مالی حیاتی است.

دارایی بایننس از 100 میلیارد دلار فراتر رفت

بایننس، یک صرافی پیشرو در ارزهای دیجیتال، به نقطه عطف قابل توجهی دست یافته است. زیرا ارزش کل دارایی های کاربران توسط این پلتفرم از 100 میلیارد دلار فراتر رفته است. این موفقیت پس از آخرین عکس فوری بایننس اثبات ذخایر (POR) در اوایل ماه مارس حاصل شد که ذخایر نزدیک به این رقم را نشان داد. به گفته این صرافی، ترکیبی از جریان‌های ورودی قوی و افزایش متعاقب آن قیمت‌های ارزهای دیجیتال در ماه مارس، آن‌ها را برای اولین بار از زمانی که شروع به افشای

دارایی‌های کاربران در نوامبر ۲۰۲۲ کردند، به این نقطه عطف دست یافتند.

طبق داده های DeFiLlama، در سال گذشته، ارزش کل قفل شده در صرافی متمرکز بایننس تقریباً دو برابر شده و از حدود 67 میلیارد دلار به 115 میلیارد دلار رسیده است. این افزایش قابل توجه بر اهمیت روزافزون پلتفرم و افزایش اعتماد کاربران به خدمات بایننس تأکید می کند.
بازار کریپتو در معیارهای مختلف به نقطه عطف 100 میلیارد دلاری می رسد
ماه مارس ثابت کرده است که ماه نقطه عطفی برای صنعت ارزهای دیجیتال است. و چندین معیار کلیدی از مرز 100 میلیارد دلار فراتر رفته است. حجم معاملات روزانه در مبادلات رمزنگاری، ارزش کل قفل شده (TVL) در پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi). دارایی‌های تحت مدیریت (AUM) در محصولات سرمایه‌گذاری کریپتو جهانی، و حجم معاملات تجمعی صندوق‌های قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) ایالات متحده، همگی به دست آمده‌اند.

این نقطه عطف مهم در اوایل ماه.
تامین مالی غیرمتمرکز به ارتفاعات جدیدی می رسد: کل ارزش قفل شده در پروتکل های DeFi نیز از 100 میلیارد دلار فراتر رفت. که نشان دهنده افزایش پذیرش و استفاده از خدمات مالی غیرمتمرکز است. DeFi با ارائه راه‌حل‌های نوآورانه مانند وام‌دهی، استقراض، و کشاورزی بازده، به انقلاب مالی سنتی ادامه می‌دهد و سرمایه قابل توجهی را از کاربران در سراسر جهان جذب می‌کند.

افزایش محصولات سرمایه‌گذاری جهانی کریپتو: دارایی‌های تحت مدیریت در محصولات سرمایه‌گذاری کریپتو جهانی از مرز 100 میلیارد دلار گذشت. که نشان‌دهنده تقاضای فزاینده برای فرصت‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر کریپتو است. سرمایه‌گذاران نهادی و خرده‌فروشی به طور فزاینده‌ای سبدهای خود را با قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال از طریق ابزارهای سرمایه‌گذاری مختلف متنوع می‌کنند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط