صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

شبکه Astar (ASTR) در فهرست Upbit به بالاترین سطح 12 ماهه می رسد

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

لیست بورس

اعلام فهرست Upbit ASTR را به بالاترین سطح ۱۲ ماهه رساند و طبق CoinMarketCap قیمت 0.1572 دلار را ثبت کرد. حجم معاملات 24 ساعته شاهد افزایش فوق العاده ای بود و با افزایش 3400 درصدی به 507,634,213 دلار رسید.در راستای استراتژی رشد خود، شبکه Astar، یک پاراچین پیشرو Polkadot، در حال گسترش نفوذ خود به بازار کره است. این حرکت استراتژیک بخشی از دیدگاه بنیانگذار سوتا واتانابه برای استفاده از بازارهایی است که روح نوآورانه ژاپن را به اشتراک می گذارند. هدف این ابتکار افزایش نقدینگی و تثبیت پویایی قیمت شبکه در مواجهه با نوسانات بازار است.

Astar 2.0 Vision: Web3 Adoption پیشگام

تحت عنوان “Astar 2.0 Vision”، این شبکه خود را به عنوان یک بلاک چین لایه 1 حیاتی قرار می دهد. تمرکز بر ارائه ابزارها و منابع لازم برای توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های کاربردی غیرمتمرکز تأثیرگذار (dApps) است. این چشم انداز برای هدایت شبکه به سمت آینده ای پایدار طراحی شده است و توکنومیک ها و ساختار سازمانی را برای تقویت پیشرفت های Web3 هماهنگ می کند.

نوسازی ASTR Tokenomics و تقویت اکوسیستم

شبکه استار نه تنها توکنومیک خود را اصلاح می کند، بلکه اکوسیستم خود را برای کاربران، توسعه دهندگان و شرکا نیز بهبود می بخشد. توکن به روز شده ASTR دارای تنظیماتی در نرخ تورم، کارمزد گاز و پاداش های شرط بندی است. علاوه بر این، ابتکار Astar Link قرار است شکاف‌ها را در صنعت بلاک چین پر کند و راه‌حل‌های همه‌کاره را به توسعه‌دهندگان ارائه دهد و ارتباطات بین اکوسیستم‌های متنوع را تسهیل کند.

علاوه بر این، سفر شبکه استار شامل همکاری های قابل توجه و مشارکت های جهانی است. همکاری‌های قابل توجه با غول‌های صنعتی مانند تویوتا و Sony Network Communications تعهد آن را به کشف پتانسیل Web3 برجسته می‌کند. این اتحادها و پشتیبانی Startale Labs و Astar Foundation در تحقق «آستار 2.0 ویژن» بسیار مؤثر است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳