صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

نهنگ‌های آربیتروم به‌طور پیوسته توکن‌های ARB جمع‌آوری می‌کنند

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

ARB به دنبال بازگشایی رمز اصلی در شنبه گذشته 20 درصد کاهش یافت.

Arbitrum (ARB) پس از بازگشایی رمز اخیر. که 1.1 میلیارد توکن ARB به ارزش بیش از 2 میلیارد دلار منتشر کرد، وارد یک اصلاح شدید شده است. بر اساس داده‌های CoinGecko، ARB در حدود 1.6 دلار معامله می‌شود. که 20 درصد کاهش در هفت روز گذشته و 30 درصد کمتر از رکورد بالاترین رکورد خود در ژانویه (2.4 دلار) است. علیرغم اصلاح قیمت، بینش‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌های آربیتروم با خریدهای ARB ادامه می‌دهند.

طبق داده‌های Santiment، تراکنش‌های بیش از یک میلیون دلار در 16 مارس، روز بازگشایی توکن ARB افزایش یافت. در حالی که این ممکن است نشان دهنده فشار فروش باشد. کیف پول هایی که بین 100000 تا 100 میلیون توکن ARB را در خود جای داده بود. در همان روز در حال افزایش بودند. این نشان می‌دهد که نهنگ‌های بزرگ به‌رغم نگرانی‌های بازار احتمالاً ARB را جمع‌آوری می‌کنند.

قابل توجه است که این نهنگ‌ها در روزهای منتهی به باز کردن قفل، دوره‌ای که با روند نزولی قیمت‌های آربیتروم مصادف شد، شروع به ذخیره توکن‌ها کردند.
قفل رمز آربیتروم اخیر، که بخش قابل توجهی از عرضه در گردش را توزیع می کند، باعث افزایش فعالیت زنجیره ای شد. بیش از 330000 آدرس منحصر به فرد در آن روز با شبکه تعامل داشتند که 13000 آدرس نسبت به روز قبل افزایش داشت. علاوه بر این، تعداد آدرس‌های جدیدی که به شبکه می‌پیوندند 77 درصد افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل روی زنجیره از Spot On Chain نشان داد که شش کیف پول مرتبط با قراردادهای ARB به تازگی تقریباً 8.9 میلیون توکن ARB به ارزش حدود 16 میلیون دلار را به بایننس منتقل کرده اند. گزارش شده که این کیف پول ها نزدیک به 33 میلیون توکن ARB دارند. اگرچه فعالیت های سودآوری آنها نامشخص است.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط