صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

تجزیه و تحلیل ارز BAL به سمت بالاترین سطح سال گذشته

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

کوین DeFi Balancer اخیراً افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است. ارز از اواسط اکتبر 53 درصد افزایش یافت و به سرمایه گذارانی که از سودمندی خوب آن استفاده کردند، جوایز قابل توجهی ارائه کرد. این صرافی غیرمتمرکز و مدیر پرتفوی خودکار با رویکرد منحصر به فرد خود در تامین نقدینگی توجه سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است.

Balancer DeFi چگونه کار می کند؟

Balancer یک پلت فرم منحصر به فرد برای کاربران برای ایجاد و مدیریت استخرهای نقدینگی با چندین توکن ارائه می دهد. این توکن با رویکرد نوآورانه خود در تامین نقدینگی، انعطاف پذیری و کنترل روی پرتفوی توکن را در اختیار کاربران قرار می دهد.

ویژگی متعادل‌سازی مجدد سبد خودکار این پلتفرم تضمین می‌کند که مقادیر توکن به طور خودکار تنظیم می‌شوند تا تخصیص‌های مورد نظر حفظ شود. هر زمان که قیمت ارز DeFi در نوسان باشد این اتفاق می افتد.

با ارائه نقدینگی به استخر Balancer، کاربران از اکوسیستم برای تجارت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کنند. به نوبه خود، بخشی از کارمزد معاملاتی به شکل BAL، توکن بومی پلتفرم به آنها پاداش داده می شود. برای عملکرد بهینه، Balancer باید دو دارنده رمزارز را تشویق کند. اینها شامل کاربرانی می‌شود که می‌خواهند برخی از دارایی‌های خود را نقد کنند و معامله‌گرانی که به دنبال بهترین قیمت برای یک دارایی هستند.

تحلیل فنی و پیش بینی قیمت ارز BAL

در حالی که سال 2021 به طور کلی سال خوبی برای توکن BAL بود، اما در سال 2022 همه چیز کمی اشتباه پیش رفت. در ابتدا در 4 ژانویه به 20.37 دلار افزایش یافت، اما به زودی به سمت پایین رفت. پس از تهاجم روسیه به اوکراین در 24 فوریه، قیمت آن به 10.55 دلار رسید.

پایان ماه مارس شاهد رشد آن بودیم و در 8 آوریل به 21.75 دلار رسید. ممنوعیت کریپتو چین باعث کاهش آن شد و در 12 مه 2022، با آشفتگی بازار به دنبال از بین رفتن استیبل کوین UST و سقوط ارز دیجیتال LUNA، BAL به پایین ترین سطح روزانه 8.15 دلار سقوط کرد.

پیش بینی قیمت BAL

در نوامبر اخیر، با رشد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) که کریپتوها را تقویت کرد، بازار بهبودی را تجربه کرد. ارز BAL در روزهای خوب به آن ملحق شد و روند صعودی را طی کرد و در اوایل نوامبر از 4.19 دلار گذشت و دوباره سقوط کرد.

در فعالیت های صعودی در اوایل دسامبر، با رسیدن بیت کوین (BTC) به بالاترین حد خود، بازار را تقویت کرد. قیمت ارز BAL در 9 دسامبر به بالاترین سطح دوره ای 4.50 دلار رسید. خطوط پشتیبانی فعلی در سطوح 3.597 دلار و 3.061 دلار دیده می شوند.
علاوه بر این، گاوها می توانند در سطوح مقاومت 4.362 دلار و 4.984 دلار با مشکلاتی مواجه شوند. تحلیل فعلی نشان می دهد که خرس ها در سطح مقاومت قوی هستند. این بدان معناست که خریدها باید تا زمانی که مقاومت شکسته شود، حفظ شود.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط