صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

تجزیه و تحلیل BTC، BTC، AVAX، SOL، LINK

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

بازارها امروز در حال کاهش هستند، به طوری که ارزش بازار جهانی 4.5 درصد کمتر از 24 ساعته قبلی خود است، زیرا ارزش کل در زمان انتشار 1.56 تریلیون دلار است. شاخص ترس و طمع 80 است، زیرا اکنون طمع غالب است. حجم معاملات جهانی 16 درصد در 24 ساعت کاهش یافت و در زمان انتشار به 67.6 میلیارد دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت کوین BTC

بیت کوین (BTC)، پادشاه کریپتو، بر روی فعالیت خرس سوار است. زیرا قیمت بیت کوین پس از ثبت کاهش روزانه 4.3 درصدی و افزایش هفتگی 1.5 درصدی، در زمان انتشار به 42087 دلار رسید.
باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت بیت کوین نشان می دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) با خروج از منطقه اشباع خرید پایین تر از خط متوسط است که نشان دهنده برتری نزولی بر قیمت بیت کوین در جلسه امروز است.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم ETH

اتریوم (ETH) نیز بر روی فعالیت های خرس سوار است. زیرا قیمت اتریوم پس از ثبت کاهش روزانه 5 درصدی و افت هفتگی 0.31 درصدی، در 2234 دلار بود.
باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت اتریوم نشان می دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر خط متوسط است زیرا از منطقه بیش از حد خرید نیز خارج می شود و نشان دهنده برتری خرس بر قیمت اتریوم است.

تجزیه و تحلیل قیمت AVAX

علیرغم ریزش عمومی بازار، (AVAX) با 6.3% افزایش قیمت عجیب و غریب به 34.53 دلار معامله شد، با افزایش هفتگی در حال حاضر 51.8%.

باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت بهمن نشان می دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاتر از خط متوسط در منطقه بیش از حد خرید است که نشان دهنده برتری خرس بر قیمت بهمن است.

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا SOL

سولانا (SOL) از روند نزولی امروز در امان نمانده است، زیرا قیمت سولانا پس از ثبت کاهش روزانه 5.3 درصدی و افزایش هفتگی 6.5 درصدی، در زمان انتشار به 68.3 دلار رسید.
باندهای بولینگر در حال واگرایی هستند و سطوح نوسان بالایی را در قیمت سولانا نشان می دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) با خروج از منطقه اشباع خرید پایین تر از خط متوسط است که نشان دهنده برتری خرس بر قیمت سولان است.

تجزیه و تحلیل قیمت LINK

Chainlink (LINK) نیز بر موج خرس امروز سوار است، زیرا قیمت Chainlink پس از ثبت کاهش روزانه 8.1٪ و افزایش هفتگی 8٪، در زمان انتشار 14.86 دلار بود. در نتیجه قیمت Chainlink، حجم معاملات توکن در مدت مشابه 27 درصد افزایش یافت و در حال حاضر به 930 میلیون دلار رسیده است.

باندهای بولینگر در حال همگرایی هستند و سطوح نوسان پایینی را در قیمت Chainlink نشان می‌دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) زیر خط متوسط است، که نشان دهنده برتری خرس بر قیمت Chainlink است.

 

 

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط