صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

AllianceBlock پیشنهاد اتریوم را برای استاندارد جدید توکن RWA ارسال می کند

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

AllianceBlock پیش نویس پیشنهادی را برای استاندارد توکن جدید ERC ارائه کرده است. EIP7208 موردی را برای ایجاد یک نوع توکن جدید به نام ERC-7208 تشریح می کند. این یک رابط برای مدیریت داده های زنجیره ای است که برای مدیریت RWA ها مناسب است. مدیرعامل و بنیانگذار AllianceBlock، Rachid Ajaja، اکنون جامعه اتریوم را تشویق می کند تا صدای خود را به گوش مردم برسانند و به بحث در مورد EIP7208 و ایجاد یک استاندارد توکن جدید بپیوندند.

مدیریت بهتر داده های بلاک چین

استانداردهای درخواست اتریوم برای اظهار نظر (ERC) دستورالعمل ها و مشخصاتی برای ایجاد توکن در بلاک چین اتریوم هستند. این استانداردها قابلیت همکاری و سازگاری بین توکن‌های مختلف و پروژه‌های مبتنی بر اتریوم را تضمین می‌کنند.

انجمن اتریوم پیشنهادات ERC را بررسی می کند و در صورت پذیرش، ممکن است به استانداردهای توکن رسمی تبدیل شوند. با بلاک چین های لایه 1 مانند بیت کوین و اتریوم، ضروری است که کد جدید تنها پس از آزمایش گسترده معرفی شود تا اطمینان حاصل شود که تأثیر مخربی بر پروتکل اصلی ندارد. به همین دلیل، تغییراتی مانند معرفی استانداردهای جدید توکن ERC به ندرت و تنها پس از مشاوره گسترده معرفی می شوند. با این وجود، حمایت از پیشنهاد AllianceBlock قوی به نظر می رسد، با پست Rachid Ajaja که تعامل گسترده ای را به خود جلب کرد.

مدت زمان طولانی در حال ساخت

پروپوزال اولیه برای ERC-7208 در ژوئن 2021 ثبت شد. از آن زمان، در میان پیشنهادات مختلف دیگر که توسط اتریایی‌ها که نقش فعالی در بحث‌های توسعه‌دهنده دارند، برای بحث در جامعه باز بوده است.

AllianceBlock به عنوان توسعه‌دهنده اصلی زیرساخت‌ها برای بازارهای توکن‌شده، درک عمیقی از قابلیت‌ها و کاستی‌های استانداردهای توکن ERC موجود دارد.
اگر AllianceBlock در تلاش خود برای پیاده سازی EIP7208 بر روی اتریوم موفق شود، موارد استفاده برای شبکه اتریوم را به طور چشمگیری گسترش می دهد. زیرا وب 3 و بلاک چین برای تطبیق انتقال داده ها به جای صرف ارزش تکامل می یابند. محرک اصلی برای داشتن EIP7208، پشتیبانی از ایجاد دارایی های دنیای واقعی (RWAs) است، که تقسیم بندی و مبادله آن ها در زنجیره را آسان تر می کند.

در سال 2023، RWA ها به یک صنعت چند میلیارد دلاری تبدیل شدند. و به دارایی های غیر نقدی مانند املاک و مستغلات، هنرهای زیبا و اوراق قرضه تبدیل شدند. و برای استقراض یا به عنوان وثیقه برای انتشار استیبل کوین استفاده می شدند. ایجاد یک استاندارد توکن اختصاصی برای مدیریت RWA ها در اتریوم به شبکه کمک می کند تا خود را به عنوان بلاک چین برجسته برای میزبانی دارایی های دنیای واقعی تثبیت کند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط