صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

5 پلتفرم سرگرم کننده که می تواند به شما کمک کند دنیای شگفت انگیز Web3 را کاوش کنید

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

آشنایی با دنیای Web3 کار آسانی نیست. اینترنت در حال ظهور و غیرمتمرکز از مجموعه‌ای گیج‌کننده از فن‌آوری‌های جدید، از جمله بلاک چین، ارزهای دیجیتال، NFT، دارایی‌های دیجیتال، قراردادهای هوشمند و حتی چیزهای فنی بیشتری که تعداد کمی از آنها قبل از شروع به کار شنیده بودند، ساخته شده است.

خوشبختانه، دنیای وب 3 یکی از بزرگ‌ترین دنیای آموزش است و ترکیبی متنوع از پلتفرم‌ها، دوره‌ها، گروه‌های رسانه‌های اجتماعی و سایر محصولات وجود دارد که می‌تواند راه را برای یادگیری آسان این مفاهیم هموار کند. برای کشف برخی از مبتکرانه ترین پلتفرم های یادگیری در کریپتو، ادامه مطلب را بخوانید.
پلتفرم های وب 3.0

Newscrypto

Newscrypto که در سال 2017 راه اندازی شد، یکی از قدیمی ترین پلتفرم های آموزش کریپتو در سراسر جهان است. این برنامه به همه کمک می کند تا با اطلاعات جامع بر اساس برنامه درسی که با اصول اولیه شروع می شود. به یک معامله گر حرفه ای تبدیل شوند. کاربران با یادگیری این که ارزهای رمزنگاری شده چیست و چگونه کار می کنند، شروع به یادگیری در مورد توکن های فردی می کنند، سپس به سراغ اصول معاملات خود می روند. چگونه نمودارهای قیمت را بخوانند و تجزیه و تحلیل فنی انجام می دهند تا بتوانند شروع به اجرای دقیق معاملات آتی و دقیق کنند. معامله می کند.

 

Banksters

Banksters یک پلتفرم مبتکرانه NFT “معامله به برد” است که بازیکنان را قادر می سازد تا برای یادگیری تجارت در یک محیط بازی سازی، پاداش های مالی واقعی کسب کنند. اساساً، این یک بازی است که بازیکنان را با مفهوم تجارت ارزهای دیجیتال آشنا می‌کند و بر مبتدیان مطلق با دانش کمی از دنیای مالی متمرکز است.

فرض بانکسترها این است که با بازی‌سازی تجربه معاملاتی، بازیکنان می‌توانند بر تکنیک‌های مختلف مورد نیاز برای تجارت سودآور در تکه‌های کوچک و کوچکی که به راحتی قابل هضم هستند، تسلط پیدا کنند.

با Banksters، بازیکنان قبل از استفاده از این مهارت‌ها در یک محیط گیمیفی که بر اساس داده‌های قیمت جهانی واقعی است. همه مفاهیم اساسی در پشت معاملات مالی را یاد می‌گیرند، جایی که با سایر بازیکنان انسانی برای دریافت پاداش‌های کریپتو رقابت می‌کنند. در طول این بازی‌های فردی، که به عنوان دوره‌های سرمایه‌گذاری شناخته می‌شوند. مهارت‌هایی را تمرین می‌کنند که در نهایت به آنها در سناریوهای تجارت دنیای واقعی کمک می‌کند. اجراهای سرمایه‌گذاری تجربه‌های معاملاتی مختلف را شبیه‌سازی می‌کنند. با بازیکنانی که می‌توانند از توانایی‌های ویژه‌ای که NFT به آن‌ها اعطا می‌کند. استفاده کنند و به آنها اجازه می‌دهد تا سود معاملاتی خود را افزایش دهند.

Jacob’s Crypto Clan

کانال رسمی Discord سرمایه‌گذار معروف کریپتو، Jacob Bury، یک پلتفرم اجتماعی جدید است که برای انتقال دانش بهترین معامله‌گران شناخته‌شده در فضا وجود دارد. در داخل کانال، دنبال‌کنندگان می‌توانند موضوعاتی را بیابند که تقریباً در همه جنبه‌های صنعت کریپتو بحث می‌کنند. این یک فضای بسیار پویا با بیش از 17000 عضو است که همگی به تجارت کریپتو علاقه مند هستند.

 

Yellow Duckies

بازی محبوب NFT، Yellow Duckies به عنوان شبکه رسمی قناری Yellow Network عمل می‌کند. که یک پلتفرم بلاک چین Web3 است که از کانال‌های دولتی برای تجارت توکن متقابل زنجیره ای ایمن بدون خطر استفاده از پل‌های بلاک چین استفاده می‌کند.

 

Peer

یک پلت فرم ایده‌آل برای هر کسی است که می‌خواهد تلاقی فناوری‌های جدید Web3 مانند بلاک چین، NFT و متاورس را کشف کند. Peer در واقع یک شبکه اجتماعی است، اما به شکل یک دنیای واقعیت افزوده است که بر روی دنیای واقعی پوشانده شده است. تمام داده‌های موجود در Peer در بلاک چین ذخیره می‌شوند و NFTها به عنوان اشیاء دیجیتالی عمل می‌کنند که می‌توانند در مکان‌های دنیای واقعی قرار گرفته و توسط بازیکنان دیگر جمع‌آوری شوند.

 

 

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط