صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

گیمرها اکنون می‌توانند مریخ را با کامیون‌های سایبری الهام گرفته از تسلا کاوش کنند

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

چهارمین سیاره از خورشید، مریخ، زمانی منظره ای بود که فقط دانشمندان می توانستند آن را بررسی کنند. اما اکنون، یک بازی دقیق توپوگرافی، سیاره سرخ را به روی توده ها باز می کند.
ارائه شده توسط Mars4
بازی Web3 Mars4 که به بازیکنان امکان کاوش در سطح مریخ را می دهد. از دو مریخ نورد انحصاری جدید با الهام از Cybertrucks تسلا رونمایی کرد.

برای دهه ها، علاقه مندان به فضا شیفته مریخ بوده اند. مریخ نورد Perseverance ناسا بینش منظمی را در مورد چگونگی زندگی در فاصله 140 میلیون مایلی به ما ارائه می دهد – با فیلمی که اخیراً یک پدیده آب و هوایی نادر به نام شیطان گرد و غبار را ثبت کرده است.

خیلی سوالات بی جواب هست آیا تا به حال در این سیاره زندگی وجود داشته است؟ آیا زمانی شرایط دوستانه ای وجود داشت که گونه ها بتوانند رشد کنند؟ چه موانعی بر سر راه اکتشاف انسان و روباتیک وجود دارد؟

در گذشته، درک مریخ فرصتی بود که فقط برای دانشمندان محفوظ بود. اما دگرگونی‌های عظیم تکنولوژیکی مانند واقعیت مجازی (VR) – اکنون به مردم عادی این شانس را می‌دهد که از نزدیک و شخصی با محیطی که از محیط ما جدا شده است، آشنا شوند.

داده‌های ناسا راه را برای ایجاد نقشه‌های سه‌بعدی دقیق از زمین مریخ هموار کرده است. اکنون، تمام این توپوگرافی به یک بازی تبدیل شده است که در آن همه می توانند در یک چشم انداز دقیق مریخ بازی و تعامل داشته باشند، جایی که باید برای زنده ماندن مبارزه کنند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط