صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

نهنگ‌های زنجیره‌ای حدود 150 میلیون دلار در پیوند قبل از آخرین افزایش داده جابجا کردند

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که نهنگ‌های Chainlink درست قبل از وقوع آخرین افزایش ارز دیجیتال، فعالیت بالایی از خود نشان دادند.
نهنگ‌های زنجیره‌ای قبل از افزایش 3 درصدی LINK حرکت کردند

همانطور که یک تحلیلگر در پستی در X اشاره کرد، نهنگ ها و سرمایه گذاران نهادی اخیراً فعالیت فزاینده ای را نشان داده اند. شاخص مربوطه «حجم تراکنش‌های بزرگ» از پلتفرم اطلاعاتی بازار IntoTheBlock است که حجم کل تراکنش‌های Chainlink بیش از 100000 دلار را دنبال می‌کند.

به طور کلی، نهنگ ها و نهادهای نهادی تنها سرمایه گذارانی هستند که قادر به جابجایی چنین مقدار زیادی با یک معامله هستند. این هولدرها موجودی های زیادی را در کیف پول خود حمل می کنند که باعث نفوذ آنها در شبکه می شود.

وقتی ارزش این معیار بالا باشد، به این معنی است که این سرمایه گذاران هنگفت در حال حاضر در حال جابجایی مقادیر زیادی هستند. چنین روندی حاکی از آن است که این سرمایه گذاران در برخی از فعالیت های تجاری شرکت می کنند.

با این حال، این معیار به تنهایی نمی‌تواند دقیقاً نوع فعالیت آن را تشخیص دهد. زیرا معاملات خرید و فروش در بلاک چین یکسان به نظر می‌رسند و در این حجم حساب می‌شوند.

از سوی دیگر، زمانی که این اندیکاتور مقادیر پایینی دارد، نشان می‌دهد که نهنگ‌ها و بازیگران سازمانی علاقه‌ای به ارز دیجیتال ندارند، زیرا حرکت‌های زیادی انجام نمی‌دهند.

همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است، حجم تراکنش های بزرگ Chainlink اخیراً افزایش یافته است که نشان می دهد نهنگ ها توکن های زیادی را در سراسر شبکه جابجا کرده اند.

در اوج این افزایش، نهنگ ها در عرض 24 ساعت حدود 20.38 میلیون LINK را منتقل کردند. این پشته با نرخ ارز فعلی بیش از 150 میلیون دلار ارزش دارد.

مشخص نیست که چرا این دارندگان انبوه به طور ناگهانی فعالیت زیادی از خود نشان دادند. اما شاید تغییرات قیمتی اطراف می تواند به آن اشاره کند. این افزایش چند روز پیش مشاهده شد و از آن زمان، Chainlink روند خالص صعودی را مشاهده کرده است.

بنابراین، زمان بندی معاملات می تواند دو احتمال احتمالی را نشان دهد. این سرمایه گذاران بزرگ در انتظار این رالی خرید کردند (شاید به دلیل برخی اطلاعات داخلی) یا خرید آنها به همین دلیل است که افزایش قیمت سوخت مناسب خود را در وهله اول پیدا کرد.

در هر صورت، این یک نشانه مثبت است که نهنگ ها و سرمایه گذاران نهادی اخیراً در فعالیت های انباشت بالقوه شرکت کرده اند. در روزهای آینده، این معیار می‌تواند مورد توجه قرار گیرد، زیرا فعالیت‌های بیشتر این دارندگان می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که ممکن است اقدام‌های نوسان بیشتری در قیمت‌ها در پیش باشد.

با این حال، یک بار دیگر، هر گونه افزایش در آینده ممکن است از خرید و فروش ناشی شود. بنابراین آنها لزوماً سیگنال صعودی برای Chainlink مانند آنچه اخیراً مشخص شد، نخواهند بود.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط