صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

سکه مالی خطی (LINA) در میان احساسات مثبت بازار ارزهای دیجیتال

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

سکه مالی خطی (LINA) در میان احساسات مثبت بازار ارزهای دیجیتال در حال سقوط است.

در ماه گذشته، سکه اصلی Linear Finance، LINA، کاهش قابل توجهی 67 درصدی در قیمت داشته است. این کاهش در زمانی اتفاق می‌افتد که به دلیل اشاره‌های رئیس فدرال رزرو در مورد توقف احتمالی افزایش نرخ بهره، عموماً بازار ارزهای دیجیتال خوش‌بین بوده است.

چالش‌های مالی خطی و رمز بومی LINA بازار ارزهای دیجیتال

Linear Finance، یک پروتکل دارایی دلتا وان غیرمتمرکز با سازگاری زنجیره‌ای متقابل، به کاربران در معرض دید مصنوعی طیف گسترده‌ای از دارایی‌ها، از جمله ارزهای دیجیتال، کالاها و شاخص‌های بازار قرار می‌گیرد.

LINA، نشانه اصلی Linear Finance، نقش های متعددی را ایفا می کند، در درجه اول به عنوان وثیقه برای ضرب LUSD، استیبل کوین پروتکل.

با این حال، قیمت LINA در یک نزول مداوم بوده و در حال حاضر در 0.00836 دلار در نوسان است.

چرا ارزش LINA در اکوسیستم مالی خطی در حال کاهش است؟

در 21 سپتامبر 2023، این پروتکل هدف یک حمله اکسپلویت قرار گرفت و سایه تاریکی بر سرنوشت LINA انداخت.

در نهایت برخی از عوامل مخرب در طول لیست ℓAAVE با موفقیت به سیستم نفوذ کردند و به آنها اجازه دادند تا یک منبع نامحدود از توکن های ℓAAVE ایجاد کنند.

آنها در تلاشند تا دارایی های مرتبط با آن را مسدود کنند. این رویدادها به طور غیرقابل انکاری تأثیر عمیقی بر ارزش LINA داشته است . که علیرغم احساسات مثبت حاکم بر بازار ارزهای دیجیتال پیرامون نشانه های توقف افزایش نرخ بهره توسط رئیس فدرال رزرو، از 0.00103 دلار سقوط کند.

در نتیجه سرمایه‌گذاران و جامعه Linear Finance مشتاقانه منتظر به‌روزرسانی‌ها در مورد تحقیقات در حال انجام هستند، به امید وضوح در این زمان‌های آشفته.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط