صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

تتر قول داده است که در سال 2024 با داده‌های ذخایر بی‌درنگ شفاف‌سازی شود.

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه
تتر مدتهاست که در میان بحث و جدل بوده است. اعضای جامعه و تنظیم‌کننده‌ها مکررا کفایت ذخایر مالی زیربنایی آن را زیر سوال برده‌اند و مشروعیت آن را مورد تردید قرار داده‌اند.
مسائل شفافیت به جنبه های مختلف بزرگترین بازیگر در بازار استیبل کوین گسترش می یابد. از ادارات دولتی گرفته تا استقلال هیئت مدیره و ساختار کلی سازمانی.
پائولو آردوینو،
از یک طرح جسورانه برای افزایش شفافیت با انتشار داده‌های ذخیره لحظه‌ای در سال 2024 پرده برداری کرد. این اعلامیه در پی بررسی‌های فزاینده بر روی حمایت مالی Tether منتشر شد. استیبل کوین با جریمه هایی روبرو شده و در جامعه کریپتوها باعث ایجاد ابروهایی شده است.
ما متعهد به تعیین استانداردهای جدید برای شفافیت در صنعت استیبل کوین هستیم
پائولو آردوینو در مصاحبه اخیر خود اعلام کرد.
پائولو آردوینو قرار است از دسامبر سال 2023 به عنوان مدیرعامل شرکت کند، که نشان دهنده عصر جدیدی برای سازمان است. او در دوران تصدی خود به عنوان مدیر ارشد فناوری یکی از چهره های برجسته این شرکت بوده است. این یکی از اولین تصمیم‌های مهمی است که پائولو برای رفع نگرانی‌های دیرینه Tethers با شفافیت اتخاذ می‌کند.
تتر برای ادعای اینکه “پشتیبانی کامل دارد” هزینه می پردازد
در اکتبر 2021، کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) جریمه سنگین 41 میلیون دلاری را برای صادرکننده استیبل کوین اعمال کرد. ابروها را بالا برد و شفافیت Tether را مورد توجه قرار داد.
CFTC جریمه ای اعمال کرد زیرا تتر ادعا کرد که استیبل کوین USDT آن به طور کامل توسط دلار آمریکا پشتیبانی می شود. بعداً، تتر همچنین با دادستان کل نیویورک برای 18.5 میلیون دلار تسویه حساب کرد.
ترازنامه تتر چگونه به نظر می رسد؟
تتر در سه ماهه اول سال 2023 به موفقیت قابل توجهی در ترازنامه دست یافته است زیرا دارای ذخایر مازاد 2.44 میلیارد دلاری و سود خالص 1.48 میلیارد دلاری در سه ماهه اول سال 2023 است. همچنین توانایی تتر را برای ایجاد سود بالا با تعداد کمی کارمند نشان می دهد.
سنگ بنای موفقیت آن، استراتژی تتر به شدت به خزانه های ایالات متحده متکی است. گواهینامه سه ماهه دوم دارایی های تلفیقی بیش از 86.5 میلیارد دلار را گزارش کرد که عمدتاً به تعهدات صدور USDT مرتبط است. بازده بدهی کوتاه مدت ایالات متحده 64.5 درصد از پایه دارایی آن را تشکیل می دهد. این تصمیم به میزان قابل توجهی به سودآوری تتر کمک کرده است.
با این حال، نگرانی ها در مورد توانایی استیبل کوین برای حفظ پیوند 1:1 با دلار آمریکا وجود دارد. کاهش اعتماد سرمایه‌گذاران می‌تواند قابلیت بازخرید آن را به خطر بیندازد و منجر به برداشت‌های غیرقابل بازخرید ناپایدار شود.
تغییر تتر از دارایی‌های نقدی به سرمایه‌گذاری‌های جایگزین سؤالاتی را در مورد آمادگی آن برای نوسانات ایجاد کرده است. تعهد پائولو آردوینو به شفافیت می‌تواند تصویر تتر و نقش آن در اکوسیستم ارزهای دیجیتال را تغییر دهد.
🔮️ مهمترین اخبار مرتبط