صرافی ارز دیجیتال
ریالی نت

24034213-9b10-407d-8deb-83fc60bc0038

استخراج بیت کوین سخت تر از همیشه است – 5 چیز که در این هفته باید در بیت کوین بدانید

نویسنده : وبسایت خبری ارزدیجیتال ریالی نت
زمان تقریبی خواندن مطلب : 3 دقیقه

هفته جدیدی را با روحیه “آپتوبر” آغاز می کند زیرا بسته شدن هفتگی جای خود را به یک فشار کوتاه کلاسیک می دهد.

در بازگشت به نوسانات قیمت BTC کلاسیک که در اوایل ماه مشاهده شد، بزرگترین ارز رمزنگاری شده در آستانه اولین افتتاحیه وال استریت به قیمت 28000 دلار دست پیدا می کند.

در حالی که بیت کوین هنوز در محدوده معاملاتی ثابتی قرار دارد، معامله گران را سرپا نگه می دارد، در حالی که خرید و فروش های کوتاه و بلند مدت تحت تاثیر حرکت های کوتاه مدت قیمت کوتاه مدت قرار می گیرند و انحلال ها در حال افزایش است.

احساسات همگام با این حرکات در حال نوسان است. بیت کوین که به سمت بالاترین محدوده حرکت می کند، شاهد هجوم پیش بینی های صعودی است که با ورود مجدد مسیر نزولی، ترس و پیش بینی جایگزین آن ها می شود.

بنابراین، مفسران معروف بازار، حتی در زمانی که ماه اکتبر (به طور سنتی بهترین عملکرد بیت‌کوین) است، محتاط هستند.

در پشت صحنه، نشانه‌ها ثابت هستند – اصول شبکه به سمت بالاترین رکوردهای جدید پیش می‌رود، و مشکل به دلیل سومین افزایش بزرگ آن در سال ۲۰۲۳ است.

با توجه به اینکه داده‌های اقتصاد کلان این هفته جای خود را به تمرکز بر تنش‌های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه داده است، سرمایه‌گذاران بیت‌کوین می‌توانند منابع خارجی نوسانات قیمت بیت‌کوین را تحت نظر داشته باشند.

Cointelegraph نگاهی دقیق‌تر به این پدیده‌های بازار و بیشتر در خلاصه هفتگی Cointelegraph Markets از قیمت BTC می‌کند.
قیمت بیت کوین: فشار کوتاه و سکه‌های قدیمی

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView تأیید کردند که نوسانات نزدیک هفتگی بیت کوین در این هفته ناامید نشد، با فشار کوتاهی به دنبال دیگری برای مشاهده BTC/USD که 1000 دلار اضافه کرده است.
نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار. منبع: TradingView

آب و هوای آغاز شده به اولین افتتاحیه وال استریت به طور قطعی با شرایط آخر هفته و قبل از آن متفاوت است، جایی که در میان گزارش‌های اقتصاد کلان مشکل‌ساز از ایالات متحده، وضعیت نزولی این چشم‌انداز را مشخص می‌کرد.

اکنون، خوش‌بینی در حال بازگشت است و میشائل ون د پوپ، موسس و مدیرعامل MN Trading، سفر به بالاترین قیمت‌های چند روزه 27975 دلاری را یک «حرکت عالی» می‌خواند.

او در بخشی از تفسیر روز به مشترکان X (توئیتر سابق) گفت: «کاهش برای خرید است، بهینه ترین ورودی 27300 دلار خواهد بود.

وان دی پوپ ادامه روند صعودی را پیش‌بینی کرد.
نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michaël van de Poppe/X

منبع نظارتی CoinGlass با پوشش انگیزه پشت آخرین اقدام، انحلال در میان پوزیشن های کوتاه BTC را یادآور شد.

در کنار یک نقشه حرارتی انحلال برای مبادلات دائمی BTC/USDT در بزرگترین صرافی جهانی، بایننس، به این نتیجه رسید: «در 27450، تعداد زیادی از شورت ها منحل شده اند.

🔮️ مهمترین اخبار مرتبط